skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

فراخوان چهارمین دوره «جایزه بازی‌های جدی» منتشر شد

تحریریه پیوست

۲۸ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با انتشار فراخوانی از افراد و تیم‌های علاقمند به شرکت در چهارمین دوره «جایزه بازی‌های جدی» دعوت کرد. چهارمین دوره رویداد «جایزه بازی‌های جدی» در سه بخش اصلی، جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۹، هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۹ و سمپوزیوم بازی‌های جدی ۱۳۹۹، دی ماه امسال برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، چهارمین رویداد «جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹» با نگاهی کلان‌‌تر نسبت به سرگرمی‌های هدفمند، علاوه بر بازی‌های دیجیتال، حامی سایر سرگرمی‌های جدی همچون بازی‌های رومیزی یا شبیه‌سازها هم خواهد بود.

صاحبان اثر می‌توانند بازی خود را تا روز جمعه ۳۰ آبان ‌ماه ۹۹ برای دبیرخانه این رویداد ارسال کنند. پس از دریافت آثار ارسالی، بازی‌های جدی در سه مرحله مورد داوری تولید، داوری تجاری و داوری علمی قرار می‌گیرند و پس از بررسی‌های داوران، تیم‌های منتخب به فینال راه پیدا می‌کنند. در مجموع بیش از ۲۰۰ میلیون تومان جایزه در انتظار برندگان این بخش خواهد بود. بازی‌هایی که در دوره‌های قبلی رویداد شرکت کرده‌اند، در صورت به‌روزرسانی بازی خود می‌توانند بار دیگر در بخش بهترین به‌روزرسانی شرکت کنند. در این بخش جایزه ۳۰ میلیون ریالی در نظر گرفته شده است. در رویداد امسال همچنین برای بازی‌های جدی در حوزه سواد سیاسی نیز جایزه تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال تعیین شده است. بر این اساس، بازی‌هایی که در حوزه آموزش انتخاب سیاسی مناسب، فهم ساختارهای سیاسی یا فرهنگ انتخابات ساخته شده باشند، به شکل ویژه مورد داوری قرار می‌گیرند.

برای ثبت‌نام در این رویداد می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات کامل درباره بخش‌های مختلف این رویداد نیز می‌توانید به سایت رویداد جایزه بازی‌های جدی مراجعه کنید.

http://pvst.ir/89v

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو