skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

نصرالله جهانگرد نماینده ویژه در امور دولت الکترونیکی شد

تحریریه پیوست

۲ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۵ تیر ۱۳۹۹

نصرالله جهانگرد، معاون سابق وزیر ارتباطات دولت یازدهم در حکمی از سوی رئیس دفتر رئیس جمهوری به عنوان «نماینده ویژه در امور دولت الکترونیکی» انتخاب شد. به نظر می‌رسد انتخاب جهانگرد با توجه به سابقه طولانی او در فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران در پی تاکید حسن روحانی، رئیس جمهوری مبنی بر تحقق هرچه سریع‌تر دولت الکترونیکی اتفاق افتاده است.

به گزارش پیوست، نصرالله جهانگرد پیش از انتخاب به عنوان این سمت، در دور اول ریاست جمهوری حسن روحانی به عنوان معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات، پروژه توسعه دولت الکترونیکی را به پیش می‌برد. در نامه انتخاب جهانگرد از سوی محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری به عنوان نماینده ویژه در امور دولت الکترونیکیَ دلیل انتخاب او تاکید حسن روحانی بر تحقق دولت الکترونیکی تا پایان سال جاری اعلام شده است.

در این زمینه در نامه انتخاب جهانگرد برای این سمت نوشته شده است: «با توجه به تشدید ضرروت‌های عمومی و نیاز مبرم ناشی از بحران کرونا به خدمات دولت الکترونیکی در کشور و نیز برای تمرکز، تقویت و هم‌افزاری تلاش‌های جاری دبیرخانه شورای اجرایی فاوای، وزارت ارتباطات، سازمان اداری و اسختدامی کشور و دیگر دستگاه‌های اجرایی ذیربط، حسب نظر رئیس جمهوری به منظور تسریع در رفع موانع و حل و فصل مشکلات تحقق دولت الکترونیکی شما به عنوان نماینده ویژه در امور دولت الکترونیک منصوب می‌شوید.»

در نامه‌ای از سوی رئیس دفتر رئیس جمهوری و با موافقت حسن روحانی، نصرالله جهانگرد به عنوان نماینده ویژه امور دولت الکترونیکی انتخاب شد

همچنین در این نامه محمود واعظی از نصرالله جهانگرد خواسته است که نتیجه پیشرفت کارها را طی همکاری با دستگاه‌های اعلام شده به صورت هفتگی به او اعلام کند. اوایل خرداد ماه سال جاری و همزمان با رونمایی طرح حمایتی وزارت ارتباطات از استارت‌آپ‌های آسیب‌دیده از کرونا و کمک به تولید محتوا در شبکه ملی اطلاعات، حسن روحانی رئیس جمهوری از وزیر ارتباطات خواست تا با همکاری بخش‌های مختلف تا پایان سال ۹۹ توسعه قابل توجه‌ای در پروژه دولت الکترونیک رقم بخورد.

*ماهنامه پیوست در شماره ششم خود و در بخش یک روز یک مدیر، زندگی و کار نصرالله جهانگرد را روایت کرده است. برای مطالعه این شماره از یک روز یک مدیر می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

نام کوچکش پیروزی است.

http://pvst.ir/85p

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو