skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

شهردار تهران اعضای حقیقی شورای راهبردی تهران هوشمند را منصوب کرد

تحریریه پیوست

۳ شهریور ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

شهردار تهران در حکمی محمود جراحی، محمدباقر اثنی‌عشری، نصرالله جهانگرد و رضا فرجی‌دانا را به عنوان اعضای شورای راهبردی تهران هوشمند منصوب کرد.

به گزارش پیوست، در حکم صادره آمده است که بر اساس ماده ۳ آیین‌نامه شورای راهبردی تهران هوشمند، این افراد به عضویت شورای راهبردی تهران هوشمند منصوب می‌شوند.

از جمله وظایف شورای راهبردی تهران هوشمند، «تصویب راهبردها و برنامه‌های بلندمدت و میان‌مدت تهران هوشمند جهت ارائه به شورای شهر تهران» ذکر شده است. اعضای این شورا عبارتند از: شهردار تهران (رئیس شورا)، معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان فناوری و اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران (دبیر شورا)، رئیس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری تهران، یکی از اعضای شورای شهر تهران به انتخاب رئیس شورای شهر و سه نفر از صاحب‌نظران و افراد مجرب در زمینه مسائل مربوط به شهر هوشمند به انتخاب شهردار تهران.

محمود جراحی معاون سابق بنیاد مستضعفان، محمدباقر اثنی‌عشری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، نصرالله جهانگرد معاون سابق وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و رضا فرجی‌دانا وزیر اسبق علوم با نظر شهردار تهران به عنوان اعضای حقیقی این شورا منصوب شده‌اند.

http://pvst.ir/64t

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو