skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ایرانسل طی اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرد:

یک میلیون و ۲۲۹ هزار ورود موفق به کنسرت آنلاین همایون شجریان و ۴۹ هزار ناموفق

تحریریه پیوست

۷ خرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۸ خرداد ۱۳۹۹

در پی استقبال از کنسرت آنلاین همایون شجریان با همراهی ارکستر مجلسی تهران و نیز انتقاد برخی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی که امکان تماشای این کنسرت آنلاین را پیدا نکرده بودند، ایرانسل تعداد کاربرانی که امکان تماشای کامل پخش زندۀ کنسرت را پیدا کرده‌‌اند بیش از ۷۱۰ هزار کاربر و تعداد کاربرانی که نتوانستند بدلیل ترافیک بالا کنسرت را تماشا کنند ۴۹ هزار و ۴۴۷ کاربر اعلام کرد.

براساس اطلاعیه‌ایی که ایرانسل به رسانه‌ها ارسال کرده است؛ بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل اعلام کرده به مناسبت عید سعید فطر، مبلغ حق اشتراک به حساب کاربرانی که حق اشتراک ویژه خریداری کرده‌ ولی موفق به مشاهدۀ کامل کنسرت آنلاین همایون شجریان نشده‌اند، بازگردانده می‌شود

بر اساس جزئیات داده‌های استخراج شده ایرانسل، در بازۀ زمانی پخش زندۀ کنسرت، از ساعت ۲۱ یکشنبه ۴ خرداد ماه ۱۳۹۹ تا پایان پخش زنده کنسرت در ساعت ۲۲ و 1۱۵ دقیقه، تعداد یک میلیون و ۲۸۱ هزار و ۶۶۱ نفر از کاربران لنز، برای ورود تلاش کرده‌اند که به دلیل این استقبال گسترده، یک میلیون و ۲۳۲ هزار و ۲۱۴ نفر موفق به ورود به لنز شده‌اند.

در این میان، ۳۱۷۸ نفر از کاربرانی که موفق به ورود شدند، برای تماشای محتواهای دیگر موجود در لنز اقدام کردند و یک میلیون و ۲۲۹ هزار و ۳۶ نفر نیز، موفق به تماشای کنسرت، به صورت زنده شدند که از این تعداد، ۷۱۱هزار و ۹۲۴ نفر، کنسرت را «به‌صورت کامل» تا پایان مشاهده کردند و ۵۱۷هزار و ۱۱۲ نفر نیز «بخش‌هایی» از آن را تماشا کردند.

داده‌های فوق، صرفاً مربوط به بازۀ زمانی پخش زنده کنسرت است و ایرانسل اعلام کرده در گزارش‌های بعدی، آمار مربوط به مخاطبان بازپخش‌های این کنسرت را نیز در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

همایون شجریان در کنسرت «نسیم وصل» که با همراهی ارکستر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس و آهنگ‌سازی محمدجواد ضرابیان اجرا شد، قطعاتی از آلبوم‌های «نسیم وصل» و «با ستاره‌ها» را در تالار وحدت تهران اجرا کرد و این اجرا تا ۱۳ خرداد، به صورت اختصاصی برای کاربران لنز، تلویزیون تعاملی ایرانسل پخش می‌شود.

ایرانسل پیش از این طی اطلاعیه‌ای با تأکید بر عدم انجام بلیت‌فروشی برای این کنسرت و صرفاً دریافت حق اشتراک اپلیکیشن برای کاربران غیرایرانسلی، از هواداران همایون شجریان دلجویی کرده بود.

http://pvst.ir/81f

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو