skip to Main Content
تلویزیون‌های بزرگ سامسونگ

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مصرف دیتا در شبکه ایرانسل از ۱۱ پیتابایت فراتر رفت

تحریریه پیوست

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

ایرانسل اعلام کرد در اردیبهشت امسال با ثبت مصرف روزانۀ دیتای بیش از ۱۱ پتابایت، رکوردی جدید در ارائه مصرف اینترنت به ثبت رسانده است.

اپراتور دوم تلفن همراه ایران همزمان با ۲۷ اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی، دستاوردهای خود را در ارائه خدمات دیجیتال تشریح کرد که براساس آن، سهم این اپراتور از بازار تلفن همراه ایران به 43.45 درصد رسیده است. همچنین ایرانسل مصرف روزانه دیتا در شبکه خود را بیش از ۱۱ پتابایت در اردیبهشت سال جاری اعلام کرده است.

ایرانسل تعداد مشترکان خود بر حسب نوع استفاده از شبکه را ۵۰ میلیون نفر در نسل 2.75، بیش از ۲۹ میلیون نفر در نسل ۳ تلفن همراه و ۲۲ میلیون نفر در نسل چهارم اعلام کرده و گفته است که در بیش از ۱۷ هزار روستا (در مجموع ۱۱ میلیون نفر) خدمات پوشش روستایی خود را گسترش داده است.

در این اطلاعیه همچنین سرمایه‌گذاری ایرانسل در گروه اسنپ، توسعه کیف پول آپ، تلویزیون اینترنتی لنز و همکاری گسترده با فیلیمو و نماوا از جمله دستاوردهای این اپراتور برشمرده شده است.

همچنین کسب جایزه بین‌المللی «بهترین برنامه اخلاق‌مداری سال ۲۰۱۹» از موسسه اخلاق حرفه‌ای و کسب جایزه BRIGHT در گروه ام‌تی‌ان از دیگر دستاوردهای این اپراتور در سال گذشته است.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/7yj

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
×Close search
جستجو