skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مذاکره ایرانسل با قوه قضائیه برای برگزاری جلسات آنلاین دادگاه‌ها

تحریریه پیوست

۲۸ فروردین ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۹ فروردین ۱۳۹۹

ایرانسل، به عنوان دومین اپراتور سراسری تلفن همراه کشور مذاکرات خود با قوه‌قضاییه برای فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برگزاری جلسات دادگاه‌‌ها به صورت آنلاین و پخش ویدیوکنفرانسی در این زمینه آغاز کرده است. مدیرعامل ایرانسل امشب (۲۸ فروردین) در پخش زنده اینستاگرامی خود ضمن اعلام این خبر تاکید کرده که در این زمینه آنها جلساتی را نیز با قوه‌قضاییه برگزار کرده‌اند.

به گزارش پیوست،‌ بیژن عباسی آرند در پخش زنده اینستاگرامی با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور و تغییر فعالیت‌ها در این زمینه استفاده بیشتر از خدمات دیجیتالی را پررنگ‌تر کرده، اعلام کرد که آنها با توجه به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های که در اختیار دارند می‌توانند به دولت در اجرای هرچه بهتر پروژه دولت الکترونیکی کمک کنند.

مدیرعامل ایرانسل با اشاره به مجموعه فعالیت‌هایی که این اپراتور از زمان گسترش ویروس کرونا برای پیاده‌سازی هرچه بهتر پروژه دورکاری در داخل این شرکت و دیگر نهادها به کار گرفته است گفت: «باتوجه به ظرفیت‌های که در اختیار داریم توانستیم در مدت کوتاهی قبل از شروع تعطیلات نوروز زیرساخت‌های لازم برای برگزاری جلسات آنلاین مجلس را فراهم کنیم و در این زمینه هم مجلس ۳ جلسه خود را به صورت آنلاین برگزاری کرد.» او با اشاره به مجموعه زیرساخت‌هایی که این اپراتور می‌تواند در اختیار دیگر نهادها و مجموعه‌های دولتی بگذارد توضیح داد: «برای پیاده‌سازی هرچه بهتر دولت الکترونیکی هم مجموعه فعالیت‌ها و همکاری‌هایی را با بخش دولتی از جمله وزارت ارتباطات و بهداشت داشته‌ایم و تلاش کرده‌ایم که زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات الکترونیکی به این مجموعه‌ها را بهبود ببخشیم.»

مدیرعامل ایرانسل در ادامه با اشاره به تجربیاتی خوبی که تا کنون این اپراتور در همکاری با نهادهای دولتی داشته از شروع مذاکرات با قوه‌قضاییه برای برگزاری جلسات دادگاه به صورت مجازی خبر داد و گفت: «با قوه‌قضاییه مشغول مذاکرات هستیم تا جلسات دادگاه‌ها هم به صورت مجازی برگزار شود. در دو هفته اخیر هم جلسات گوناگونی با این نهاد داشته‌ایم و خیلی دنبال این هستیم که فرصت‌هایی که خدمات دیجیتال می‌تواند برای مسئولان به دنبال داشته باشد را به آنها نشان دهیم.» به باور آرند اسفاده از ظرفیت‌های زیرساختی دیجیتال ایرانسل می‌تواند علاوه بر اجرای هرچه بهتر و سریع‌تر دولت الکترونیکی به کاهش بروکراسی و تعلل در انجام کارها نیز کمک کند، شرایطی که در نتیجه راحتی و آسایش شهروندان کشور را به دنبال دارد.

عباسی آرند همچنین در این بخش زنده اینستاگرامی به تجربه‌های ایرانسل از دورکاری کارمندانش در دوران کرونا اشاره و اعلام کرد که دورکاری بخش‌های مختلف ایرانسل نه تنها باعث افت کارها و تاخیر در انجام پروژه‌ها نشده؛ بلکه سبب شده تا این شرکت براساس برنامه‌ها و هدف‌گذاری‌های خود در سال ۱۳۹۹ گام بردارد.

او همچنین ضمن اشاره به برنامه‌های سال جدید ایرانسل برای بهبود شرایط کار کارمندانش اعلام کرده که دورکاری در ایرانسل تا انتهای هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت. همچنین عباسی آرند از عملکرد خوب ایرانسل در سال ۱۳۹۸ گفت و اینکه ایرانسل در بین ۲۲ شرکت MTN آفریقای جنوبی رتبه اول بهترین عملکرد را داشته و توانسته جایزه ۲۰۰هزار دلاری را نیز به دست بیاورد.

در پایان این پخش زنده اینستاگرامی او از برنامه‌های جدی ایرانسل برای ورود به نسل پنجم تلفن‌همراه 5G گفت و ابراز امیدواری کرد که با آزادسازی باندهای فرکانسی ۷۰۰و ۸۰۰ توسعه دربخش تلفن همراه سرعت بیشتری بگیرد.

http://pvst.ir/7si
برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو