skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

قابلیت پرداخت آنی به الوپیک اضافه شد

تحریریه پیوست

۲ خرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳ خرداد ۱۳۹۹

الوپیک، سرویس حمل و نقل مرسولات آنلاین برای جلوگیری از شیوع کرونا شرایط پرداخت آنی را به سرویس خود اضافه کرد.

به گزارش روابط‌ عمومی الو پیک،‌ این شرکت با بیان اینکه در چرخه انتقال ویروس کرونا استفاده از اسکناس‌ها می‌توانند عامل انتقال بیش از ۳ هزار ویروس باشند اعلام کرده که چنین قابلیتی را به سرویس خود برای حذف مراودات مالی بین استفاده‌کنندگان از سرویس خود اضافه کرده است. این شرکت اعلام می‌کند که برای کمک به کنترل این چرخه، قابلیت « پرداخت آنی » را به برنامه سفیران خود اضافه کرد تا هزینه سفرهای اعتباری در لحظه به حساب سفیران انتقال پیدا کند.

در بحران شیوع ویروس کرونا به ایران و انتقال سریع آن، الوپیک موفق شد با دو بانک پاسارگاد و سامان قراردادی منعقد کند تا سفیران در هر هفت روز هفته و در تمامی ساعات شبانه‌روز بتوانند درآمد اعتباری خود را به حساب بانکی انتقال دهند.

از زمانی که این اتفاق رقم خورده تاکنون تعداد قابل توجهی از سفیران الوپیک، برنامه «پرداخت آنی» خود را فعال کرده‌ و استقبال بیشتری از پرداخت اعتباری نشان داده‌اند. یکی از مهمترین استراتژی‌های شرکت الوپیک، توجه به نیاز مخاطبانش است تا پیش از این تمایل پرداخت اعتباری از سوی مشتریان و درخواست سفیران مبنی بر دریافت وجه نقد، چالشی میان سفیر و مشتری ایجاد کرده بود که با فراهم کردن زیرساخت‌های راه‌اندازی قابلیت «پرداخت آنی» این مشکل به تدریج برای همیشه مرتفع خواهد شد.

الوپیک، برای دسترسی بیشتر سفیران به «پرداخت آنی» به زودی با ۱۲ بانک دیگر قرارداد امضا می‌کنیم تا افراد در هر بانکی حساب فعال داشته باشند، امکان تسویه لحظه‌ای درآمد خود را داشته باشند.

http://pvst.ir/7zg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو