skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

تپسی به رانندگان مبتلا به کرونا وام دو میلیون تومانی می‌دهد

تحریریه پیوست

۲۶ فروردین ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت درخواست تاکسی اینترنتی تپسی برای کمک به سفیرانی که به دلیل ابتلا به بیماری کرونا نتوانستند فعالیت کنند و درآمد خود را از دست دادند، دو میلیون تومان تسهیلات بدون بهره پرداخت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی تپسی، سفیرانی که در هفته‌های اخیر، به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند، می‌توانند برای دریافت وام دو میلیون تومانی ثبت نام کرده و یکی از اعضای خانواده آنها برای دریافت آن مراجعه کنند.

این تسهیلات ویژه سفیران تمام وقت و فعال تپسی است که در ۶ ماه گذشته در این شرکت فعالیت داشتند. هومن دمیرچی، مدیر عملیات تپسی، این اقدام را در راستای حمایت از سفیرانی دانست که در شرایط فعلی و با توجه به خطرات احتمالی ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در حال فعالیت هستند.

او در ادامه در این باره گفت: «این روزها سفیران تپسی در کنار سایر رانندگان تاکسی‌های اینترنتی و وسایل حمل و نقل عمومی، نقش مهمی در ترددهای ضروری شهروندان دارند و باید از همه کسانی که با وجود خطراتی که سلامتی‌شان را تهدید می‌کند در حال خدمت‌رسانی و از خود گذشتگی هستند سپاسگزار باشیم.»

دمیرچی ابراز امیدواری کرد که تسهیلات تپسی بتواند بخشی از مشکلات مالی سفیرانی را که با کاهش درآمد مواجه شده‌اند جبران کند. تپسی پیش از این نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا و کاهش درخواست‌های سفر، امکان دریافت تسهیلات دو میلیون تومانی را برای سفیران خود فراهم کرده بود و تاکنون تعدادی از سفیران این شرکت از این تسهیلات استفاده کردند.

گسترش ویروس کرونا سبب شد تپسی طرحی به نام «در مسیر سلامتی» را اجرا کند که در آن اقدامات پیشگیرانه برای گسترش ویروس کرونا از سوی این شرکت انجام می‌شود. تپسی در گام اول اجرای این طرح اعلام کرده بود بسته‌های بهداشتی پیشگیری از گسترش ویروس کرونا را در میان سفیران خود توزیع کرده است.

پیش از این هم  اپلیکیشن درخواست تاکسی اینترنتی سرویس جدیدی را با عنوان همیار تپسی راه‌اندازی کرده بود تا شهروندان به کمک آن بتوانند در خانه بمانند و با کمک تپسی، خریدهای خود را انجام دهند. همچنین تپسی سرویس جدیدی با خودروهایی که فضای بین راننده و مسافر در آنها جداسازی شده و هر روز ضدعفونی می‌شوند را راه‌انداری کرده است.

http://pvst.ir/7s4

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو