skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

سرویس جدید تپسی با خودروهای جداسازی شده راه‌اندازی می‌شود

تحریریه پیوست

۲۲ فروردین ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت تاکسی اینترنتی تپسی سرویس جدیدی با خودروهایی که فضای بین راننده و مسافر در آنها جداسازی شده و هر روز ضدعفونی می‌شوند را راه‌انداری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی تپسی، آنها برای آماده‌سازی خودروهای ارائه‌دهنده این سرویس، از طریق ۱۰ ایستگاه در شهرهای تحت پوشش خود، نسبت به ضدعفونی و جداسازی فضای داخلی خودروهای سفیران اقدام می‌کنند. همچنین برای اطمینان از سلامتی کامل سفیران فعال در این سرویس، آزمایش خون تشخیص ویروس کرونا در این ایستگاه‌ها از آنها انجام می‌شود.

گسترش ویروس کرونا سبب شد تپسی طرحی به نام «در مسیر سلامتی» را اجرا کند که در آن اقدامات پیشگیرانه برای گسترش ویروس کرونا از سوی این شرکت انجام می‌شود. تپسی در گام اول اجرای این طرح اعلام کرده بود بسته‌های بهداشتی پیشگیری از گسترش ویروس کرونا را در میان سفیران خود توزیع کرده است.

پیش از این هم  اپلیکیشن درخواست تاکسی اینترنتی سرویس جدیدی را با عنوان همیار تپسی راه‌اندازی کرده بود تا شهروندان به کمک آن بتوانند در خانه بمانند و با کمک تپسی، خریدهای خود را انجام دهند. اسنپ نیز اعلام کرده قرار است به زودی سرویس «کارباکس» را راه‌اندازی کند که وظیفه حمل بسته‌های متوسط که بزرگتر از موتور و کوچک‌تر از وانت است را بر عهده بگیرد.

http://pvst.ir/7rf

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو