skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آچاره از پلتفرم آچاره ساختمان رونمایی کرد

سمانه سمیع تحریریه

۱۰ تیر ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آچاره از پلتفرم آچاره ساختمان رونمایی کرد. در این سرویس امکان دیدن سبک‌های مختلف بازسازی و ایده‌هایی برای بازسازی ساختمان به مشتریان نمایش داده می‌شود.

به گزارش پیوست در روز دوم نمایشگاه الکامپ، آچاره از پلتفرم آچاره ساختمان رونمایی کرد. حامد تاج‌الدین مدیرعامل هلدینگ آچاره در آیین رونمایی از سرویس آچاره ساختمان گفت: ما حالا به صورت حرفه‌ای و مجزا روی حوزه بازسازی و نوسازی منزل متمرکز شده‌ایم و توانسته‌ایم از محصول متفاوت آچاره ساختمان رونمایی کنیم.

مدیرعامل گروه آچاره در این باره توضیح داد: محصول آچاره ساختمان محدود به ثبت درخواست بازسازی و نوسازی نخواهد بود و امکان دیدن سبک‌های مختلف بازسازی و ایده‌هایی برای بازسازی نیز به مشتریان نمایش داده می‌شود.

تاج‌الدین در پاسخ به پیوست در زمینه تاثیر سرمایه‌گذاری کیسون در این موضوع گفت: این طور نبوده است که ما قبل از کیسون برنامه‌ای روی توسعه بخش ساختمان نداشته باشیم اما پس از کیسون این بخش را جدی‌تر گرفته‌ایم و متمرکزتر از گذشته روی نوسازی و بازسازی ساختمان فعال خواهیم شد و امکان صفر تا صد بازسازی و نوسازی روی پلتفرم امکان‌پذیر است.

او همچنین در پاسخ به پیوست درباره هوش مصنوعی و استفاده از آن در سرویس آچاره ساختمان افزود: به زودی استفاده از هوش مصنوعی در این محصول را توسعه می‌دهیم به نحوی که امکان پیشنهادهای جدید برای کاربران مهیا شود.

https://pvst.ir/i98
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو