skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گزینه «عجله ندارم» به دستور قضایی از اپلیکیشن تپسی حذف شد

سمانه سمیع تحریریه

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

گزینه «عجله ندارم» به دستور قضایی از شنبه هشتم اردیبهشت از اپلیکیشن تپسی حذف شده است.

به گزارش پیوست، از بهمن‌ماه ۱۴۰۲ بود که فشار سازمان تعزیرات حکومتی به دو تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی شدت گرفت و از آنها خواسته شد گزینه عجله دارم را حذف کنند چون در غیر این صورت پلمب خواهند شد. اسنپ در گام اول و سپس تپسی مجبور به پذیرفتن این دستورالعمل شدند.

اما گزینه «عجله ندارم» تپسی همچنان فعال بود و بسیاری از کاربران در صورت نداشتن عجله و فرصت کافی می‌توانستند از این گزینه استفاده کنند. اما از ابتدای این هفته (۸ اردیبهشت ۱۴۰۳) و به دستور قضایی گزینه عجله ندارم از اپلیکیشن تپسی حذف شده است. به نظر می‌رسد با توجه به تمرکز ماه‌های اخیر نهادهای نظارتی بر قیمت تاکسی‌های آنلاین، در حال حاضر رویکرد این نهادها به سمت حذف گزینه‌هایی است که باعث هرگونه تغییر قیمتی می‌شوند.

تپسی در پاسخ به سوال پیوست راجع به حذف این گزینه گفت: هدف ما از اضافه کردن گزینه‌هایی مانند «عجله دارم» و «عجله ندارم»، ارائه امکانات متنوع متناسب با شرایط و نیازهای کاربران است و امیدواریم در ادامه مسیر همچنان بتوانیم در راستای این هدف گام برداریم. اما به هر حال این گزینه به دستور قضایی حذف شده است.

https://pvst.ir/htf
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو