skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کسب‌و‌کار

تحریریه پیوست

تپسی: مدیرعامل احضار شد، عجله دارم را حذف کردیم

تحریریه پیوست

۲۰ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت تپسی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد مدیرعامل این تاکسی اینترنتی از سوی سازمان تعزیرات حکومتی احضار شده و متعاقب آن، این شرکت گزینه «عجله دارم» را در اپلیکیشن خود حذف کرده است.

به گزارش پیوست، پس از آنکه سازمان تعزیرات حکومتی بر حذف گزینه عجله دارم از تاکسی‌های اینترنتی اصرار کرد، تپسی از امروز این گزینه را حذف کرد. این تاکسی اینترنتی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد «در پی احضار مدیر عامل تپسی توسط سازمان تعزیرات حکومتی و دستور این سازمان، تپسی از امروز گزینه «عجله دارم» را از دسترس کاربران خارج کرده است.»

اسنپ نیز در روزهای گذشته این گزینه را حذف کرده بود؛ اما تپسی با انتشار یک نظرسنجی، از کاربران خود خواسته بود درباره این گزینه، اظهار نظر کنند. نتایج این نظرسنجی منتشر نشده است؛ اما تپسی در بیانه خود اعلام کرده است «تنها ۱۰ درصد از کل سفرهای تپسی مربوط به گزینه «عجله دارم» است.»

در بیانیه تپسی درباره افزوده شدن این گزینه توضیحاتی داده شده و عنوان شده است که «پیش از اضافه شدن گزینه «عجله دارم»، بارها کاربران در شبکه‌های اجتماعی اضافه کردن امکانی برای پیشنهاد قیمت بالاتر به سفیر را به تپسی پیشنهاد داده بودند.»

همچنین این تاکسی اینترنت عنوان کرده است که کاربرانش از گزینه «عجله ندارم» «استقبال خوبی» کرده‌اند.

تپسی درباره میزان استفاده از گزینه‌های مختلف توضیح داده است: «تنها ۱۰ درصد از کل سفرهای تپسی مربوط به گزینه «عجله دارم» است. سفرهای «عادی» ۷۰ درصد و سفرهای «عجله ندارم» ۲۰ درصد از سفرهای ناوگان تپسی را تشکیل می‌دهند.»

این تاکسی اینترنت در انتهای اطلاعیه خود عنوان کرده است که «هم‌زمان با غیرفعال شدن گزینه «عجله دارم»، به پیگیری‌های خود جهت تبیین منطق حاکم بر این سرویس به نهادهای تنظیم‌گر ادامه خواهد داد.»

https://pvst.ir/hfy

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو