skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رکورد سرعت آپلود ۳۴۵ مگابیت با فناوری 5G

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت T-Moblie آمریکا طی یک آزمایش جدید رکورد تازه‌ای را برای سرعت آپلود 5G در آمریکای شمالی به ثبت رسانه است. این اوپراتور در آزمایش جدید خود توانست سرعت خیریه کننده ۳۴۵ مگابیت بر ثانیه را با استفاده از طیف زیر-6 GHz به ثبت برساند.

به گزارش پیوست، این سرعت خیره کننده با استفاده از فناوری جدیدی به نام UL Tx switching امکان‌پذیر شده که امکان حرکت راحت بین فرکانس‌ها برای افزایش ظرفیت و سرعت را فراهم می‌کند.

تی‌موبایل با ترکیب این فناوری و دیگر فناوری‌های روز شبکه خطوط بیشتری را برای انتقال سریع‌تر داده بین دستگاه و شبکه فراهم کرده است.

اولف اوالدسون، رئیس بخش فناوری تی‌موبایل، می‌گوید: «این موفقیت نشانگر پیگیری مداوم نوآوری و تعهد ما در ارائه تجربه بهتر به مشتریان است.»

به گفته او این فناوری می‌تواند ظرفیت و سرعت بارگذاری شبکه را به شکل چشمگیری افزایش دهد و شرکای دیگر در سراسر جهان نیز به کمک آن می‌توانند به پیشرفت هرچه بیشتر اکوسیستم 5G کمک کنند.

سرعت بارگذاری یا آپلود به ویژه در مواردی مثل تولید محتوا، همکاری از راه دور، بازی و واقعیت ترکیبی از اهمیت ویژه برخوردار است.

شبکه 5G تی‌موبایل به بیش از ۳۳۰ میلیون نفر خدمت‌رسانی می‌کند و قرار است از این نوآوری برای پاسخ به تقاضا‌ روز افزون در حوزه اپلیکیشن‌ها، دستگاه‌ها و کاربرد‌هایی مثل گوشی همراه، دسترسی بی‌سیم ثابت، پهن‌باند موبایلی و غیره استفاده شود.

 

 

https://pvst.ir/h9v

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو