skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مینا مهرنوش رئیس اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی استعفا داد

سمانه سمیع تحریریه

۴ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مینا مهرنوش رئیس اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی در حالی که قرار بود انتخابات اتحادیه تا دی ماه برگزار شود از سمت خود استعفا داد، او دلیل این کار را نداشتن توجه اتاق اصناف ایران به برگزاری انتخابات عنوان کرده است.

به گزارش پیوست، گرچه بیش از یک ماه پیش، مینا مهرنوش سرپرست اتحادیه کسب و کارهای مجازی خبر از برگزاری انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی تا قبل از دی ماه سال جاری داده بود، حالا و قبل از برگزاری انتخابات، از سمت خود در این بخش استعفا داده است.

او در گفت‌و گو با پیوست علت اینکار را نداشتن توجه اتاق اصناف به این موضوع عنوان کرد و توضیح داد: با تمام فشارهایی که در این مدت بر من وارد شده بود من در سمت سرپرست اتحادیه کسب و کارهای مجازی مانده بودم، اما قرار شده بود انتخابات تا دی ماه برگزار شود که همچنان برگزار نشده است و گویا اتاق اصناف هیچ همتی برای انجام این کار ندارد. به همین خاطر و برای اینکه بیش از این حقوق کاربران و اعضای صنف تضییع نشود من از سمت خود کناره‌گیری می‌کنم.

او همچنین ادامه می‌دهد: انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی بیش از یک سال است که به تعویق افتاده و از هشت ماه قبل که از طرف وزارت صمت به عنوان سرپرست این اتحادیه منصوب شدم، بارها از مسئولان خواستم، برای انجام این انتخابات اهتمام ورزند، اما کسی به حرف‌هایم توجه نکرد. در این میان بارها سازمان‌ها و انجمن‌های مختلف هم خواستار برگزاری انتخابات برای اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی شدند اما تغییراتی در سامانه نوین اصناف هم رخ داده بود که مزید بر علت شد،که انتخابات به تعویق بیفتد اما به نظر می‌رسید دیگر چالش‌‌ها برطرف شده است اما متاسفانه گویا اینطور نیست.

در نهایت حالا مهرنوش در نامه‌ای که به مجتبی صفایی رئیس اتاق اصناف ایران فرستاده است هم عنوان کرده: به دلیل برآشفتگی و مشکلات بسیار زیاد در اتحادیه کسب و کارهای مجازی و با اصرار بیش از حد وزارت صمت و تاکید ایشان برای سر و سامان دادن به وضعیت اتحادیه، برای مدت کوتاهی مسئولیت ریاست اتحادیه را پذیرفتم. اما قرار بود انتخابات بعد از گذشت دو تا سه ماه برگزار شود متاسفانه تا کنون به بهانه ها و دلایل گوناگون به تعویق افتاده است و اتاق اصناف ایران اهتمامی برای برگزاری انتخاب ندارد.

مهرنوش در ادامه این نامه نوشته است: با توجه به تضییع حقوق صنفی صاحبان کسب و کارهای مجازی به دلیل تاخیر در تعیین تکلیف اتحادیه از سمت خود استعفا می‌دهم.

https://pvst.ir/gr5
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو