skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

به زودی می‌توانید حساب تردز را بدون حذف اینستاگرام پاک کنید

۲۳ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تردز، پلتفرم میکروبلاگری متا که برای رقابت با توییتر عرضه شد، گره محکمی با اینستاگرام را در قلب خود دارد. یکی از مشکلات اصلی نزدیکی این دو پلتفرم، عدم امکان حذف حساب به صورت مجزا است. نمی‌توان پروفایل تردز را بدون حذف حساب اینستاگرامی به طور کامل پاک کرد. اما براساس پستی از مدیرعامل اینستاگرام، این امکان به زودی به این شبکه اجتماعی اضافه می‌شود.

به گزارش پیست، ادام موسری مدیر اینستاگرم در پستی به اضافه شدن یک بخش جدید به نام «Delete or Deactivate Profile» اشاره کرده که امکان حذف جداگانه تردز را برای کاربران فراهم می‌کند. این قابلیت هنوز برای کاربران فعال نشده اما متا به زودی آن به صورت عمومی یا محدود عرضه می‌کند.

عدم امکان حذف پروفایل تردز به صورت جداگانه یکی از اولین مشکلاتی است که کاربران نسبت به آن اعتراض کرده‌اند. در حال حاضر هرکاربری باید برای استفاده از تردز با حساب اینستاگرامی به آن وارد شود و درنتیجه برای حذف آن هم حساب اینستاگرام به همراه آن حذف می‌شود. با این حال کمی پس از راه‌اندازی تردز، موسری گفت که شرکت «به دنبال راهی» برای امکان حذف جداگانه حساب تردز است. (و اگر هم میلی به حذف کامل حساب ندارید فقط آن را غیرفعال کنید.)

به گفته موسری این شبکه اجتماعی همچنین قابلیت غیرفعال کردن اشتراک پست‌ها بین تردز، فیسبوک و اینستاگرام را نیز برای کاربران فعال می‌کند. متا می‌گوید این امکان براساس «بازخورد کاربران درمورد قدرت بیشتر در تنظیم تجربه» ارائه می‌شود.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، ماه گذشته اعلام کرد که تردز حدود ۱۰۰ میلیون کاربر ماهانه دارد. متخصصان اپلیکیشن نیز شواهدی از چند قابلیت دیگر از جمله اضافه شدن هشتگ و بخش پیام خصوصی نیز را گزارش کرده‌اند.

 

https://pvst.ir/gdz

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو