skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مشترکان ChatGPT احتمالا به قابلیت «GPT ساز» دسترسی پیدا می‌کنند

۱۵ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

اسکرین‌شات و ویدیو‌های درز کرده از اوپن‌ای‌آی به یک ابزار جدید برای ساخت و مدیریت چت‌بات‌ها اشاره دارد. براساس داده‌های درز کرده شرکت اوپن‌ای‌آی این ابزار را در اختیار مشترکان پولی ChatGPT قرار می‌دهد.

به گزارش پیوست، این ابزار که امکان ساخت چت‌بات‌های شخصی‌سازی شده را فراهم می‌کند، قابلیت‌هایی مشابه ChatGPT را با استفاده GPT-4 در خود جای داده و امکاناتی مثل مرور وب و تحلیل داده را در اختیار مشترکان دارد.

به گفته وبسایت ورج این اطلاعات در حالی از اوپن‌ای‌آی درز کرده که این شرکت برای اولین کنفرانس توسعه‌دهندگان خود آماده می‌شود. افزون بر این، رقابت داغ هوش مصنوعی به تازگی با ورود گروک، ابزار هوش مصنوعی xAI، شرکت تحت مالکیت ایلان ماسک، شدید‌تر شده است.

اطلاعات درز کرده همچنین از یک بازارگاه جدید حکایت دارد که کاربران از طریق آن می‌توانند چت‌بات خود را در اختیار دیگران گذاشته و یا چت‌بات‌های ساخته دیگران را مشاهده کنند.

اولین اشاره به این قابلیت‌ها را کاربری به نام Choi چند روز پیش در چکیده‌ای از بروزرسانی‌های احتمالی منتشر کرد. روز گذشته نیز Tibor Balho، توسعه دهنده ابزارهای سئو ویدیویی از UI این قابلیت را منتشر کرد که در آن ابزار GPT ساز به چشم می‌خورد و کاربر می‌تواند با وارد کردن یک پرامپ چت‌بات مد نظر خود را بسازد.

در بخش «Create» یا «ساخت» چت‌بات، گزینه‌هایی مثل زبان‌ پیش‌فرض، لحن و سبک نوشتن روبات به چشم می‌خورد. در بخش «Configure» یا پیکربندی نیز می‌توانید چیزهایی مثل نام، توصیف و دستورالعمل مربوط به باید و نباید‌ها را مشخص کنید. کاربران همچنین می‌توانند قابلیت‌هایی مثل مرور وب و تولید تصویر را دستکاری کرده و فایل‌ اطلاعات سفارشی خود را بارگذاری کنند. این بخش همچنین پنجره‌ای برای اضافه کردن اقدامات شخصی‌سازی شده به چت‌بات دارد.

در نهایت شما می‌توانید پس از پیکر بندی از بخش «Preview pane» یا «پیش نمایش»، ربات خود را امتحان کنید. براهو طی پستی در لینکدین جزئیات دقیقی از GPT ساز را منتشر کرده است.

اولین افشاگر یا همان Choi مدعی است که اوپن‌ای‌آی می‌خواهد یک طرح اشتراک «تیمی» را برای کسب‌وکار‌ها منتشر کند که امکان خرید «منعطف» و «سالانه» آن وجود دارد. چوی با انتشار یک اسکرین‌شات، قابلیت‌های این طرح مثل GPT-4 نامحدود و پرسرعت و محتوایی با طول چهاربرابری را مشخص کرده است. براساس اسکرین‌شات منشتر شده، هزینه این طرح ماهانه در ازای هر کاربر ۲۵ دلار است. چوی می‌گوید گزینه غیر سالانه نیز ۳۰ دلار برای هر کاربر در ماه هزینه دارد و برای استفاده از هردو طرح باید حداقل برای سه کاربر اشتراک تهیه کنید.

قابلیت‌های آزمایشی ChatGPT که به تازگی به شکل آزمایشی منتشر شده این ابزار را به نتایج زنده وب، تولید تصویر و چت صوتی مجهز می‌کند. طبق اعلام اوپن‌ای‌آی، این شرکت ابزارهای جدید خود را در کنفرانس توسعه دهندگان به نمایش می‌گذارد.

 

https://pvst.ir/gbw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو