skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

واکنش با ایموجی به جی‌میل اضافه شد

۱۲ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شاید واکنش با ایموجی یکی از ساده‌ترین راه‌های پاسخ به یک پیام یا حتی پایان دادن به مکالمه باشد. شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله تلگرام از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند و حالا جی‌میل، خدمت پست الکترونیک گوگل، نیز امکان واکنش با ایموجی را برای کاربران فراهم کرده است.

به گزارش پیوست، گوگل امکان واکنش با ایموجی را برای کاربران پلفترم ایمیلی خود فراهم کرده و حالا می‌توانید همانند تلگرام با یک قلب یا لبخند به پیام‌ها پاسخ دهید.

گوگل این قابلیت را ابتدا برای دستگاه‌های اندرویدی عرضه می‌کند و اگر از جمله کاربران این طرح باشید، آیکون ایموجی را پس از باز کردن یک ایمیل در پایین آن مشاهده می‌کنید.

با کلیک روی این آیکون شکلک‌های مختلف به شما نمایش داده می‌شوند که برخی از آنها یک انیمیشن دارند. البته که این سبک از واکنش به سادگی و سهولت دیگر پلتفرم‌ها نیست و شاید برای کسانی که با ایمیل سر و کار چندانی ندارند کمی سخت باشد زیرا هر واکنش شما به صورت یک ایمیل جداگانه برای طرف مکالمه ارسال می‌شود.

با اینکه گوگل در حال حاضر این قابلیت را تنها برای دستگاه‌های اندروید فراهم کرده است، واکنش با ایموجی طی چند ماه آینده به iOS و نسخه وب نیز اضافه می‌شود.

https://pvst.ir/g2h

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو