skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

واکنش منطقه آزاد کیش به رای شورای رقابت: تپسی هیچ درخواستی برای حضور در کیش نداشته است

۳ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

روابط عمومی منطقه آزاد کیش در واکنش به رای شورای رقابت درباره ایجاد انحصار برای اسنپ در این جزیره اعلام کرد تپسی تاکنون هیچ درخواستی برای حضور در کیش نداشته است.

به گزارش پیوست، ۱ مهر ماه روبط عمومی تپسی اعلام کرد شورای رقابت، سازمان مناطقه آزاد کیش را به ایجاد انحصار برای تاکسی اینترنتی اسنپ متهم کرده است. اما اکنون روابط عمومی این سازمان با رد ایجاد انحصار می‌گوید تپسی تاکنونی درخواستی برای فعالیت در کیش در سامانه biz.kish.ir ثبت نکرده و «بدیهی است که وقتی درخواستی برای صدور مجوز فعالت تپسی در جزیره صورت نگرفته، مجوزی هم صادر نشده است.»

متن کامل توضیحات منطقه آزاد کیش در این رابطه در ادامه می‌آید:

پیرو مطالب مطروحه پیرامون شکایت شرکت تپسی جهت فعالیت در جزیره کیش، به استحضار می‌رساند سازمان منطقه آزاد کیش در راستای بهبود محیط کسب‌وکار، نسبت به حذف موانع و محدودیت‌های صدور مجوز فعالیت در این جزیره اقدام کرده است؛ به نحوی که طی پنج سال گذشته تعداد مجوزهای فعالیت اقتصادی صادره و تمدیدی با رشد نزدیک به صددرصدی مواجه بوده است.

کلیه مراحل دریافت تقاضا تا مرحله پایانی صدور مجوزها نیز به صورت سیستمی و از طریق سامانه biz.kish.ir صورت می‌پذیرد که شرکت یاد شده تاکنون هیچ درخواستی در سامانه مربوطه ثبت نکرده است. بدیهی است که وقتی درخواستی برای صدور مجوز فعالت تپسی در جزیره صورت نگرفته، مجوزی هم صادر نشده است.

در واقع آن چیزی که تاکنون این شرکت را از خدمت‌رسانی به کیشوندان محروم کرده، سهل‌انگاری کارمندان مجموعه تپسی در پیگیری صدور مجوز بوده است؛ نه عدم همراهی سازمان منطقه آزاد کیش.

بر همین مبنا و ضمن دعوت از همکاران محترم در مجموعه تپسی و سایر تاکسی‌های اینترنتی برای فعالیت در جزیره زیبای کیش، دوستانه متذکر می‌شویم که هیاهوی مجازی نمی‌تواند جایگزین فرآیندهای قانونی شود.

تصویر رای شورای رقابت در خصوص صادر نشدن مجوز فعالیت برای تپسی

توضیح پیوست: با این وجود شورای رقابت در رای خود رفتار تبعیض آمیز منطقه آزاد کیش را محرز دانسته و آنها را ملزم کرده که هر چه زودتر نسبت به صدور مجوز برای تپسی اقدام کنند.

 

https://pvst.ir/fyu

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو