skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نیروهای انسانی شما رسانه کسب‌وکارتان هستند

سمانه سمیع تحریریه

۹ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

نگار عرب معاون ارتباطات سازمانی تپسی معتقد است در شرایطی که شبکه‌های اجتماعی به رسانه‌ای برای هر فرد تبدیل شده‌اند، صاحبان کسب و کارها برای محبوبیت برند خود باید توجه بیشتری به منابع انسانی خود داشته باشند چون در واقع این افراد بیش از شعارها و تصاویر، واقعی و باورپذیرند.

به گزارش پیوست، نگار عرب معاون ارتباطات تپسی در بخشی از رویداد برندکارفرمایی از تصویر برندکارفرمایی و تاثیر بخش ارتباطات در برند کارفرمایی صحبت کرد و گفت: در سال‌های گذشته و زمانی که با ایمیل یاهو با هم در ارتباط بودیم تصویری از فضاهای کاری گوگل منتشر می‌شد که باعث می‌شد همه ما آرزوی کار کردن در این فضا را داشته باشیم.
تببین برند کارفرمایی و ایجاد تصویر متناسب با استراتژی در ذهن مخاطب یکی از کارهای بخش ارتباطات است اما به این شکل نیست که بخش روابط عمومی و ارتباطات بتوانند چیزی خلاف واقعیت را نشان بدهد. حالا دیگر همه افراد در شبکه‌های اجتماعی یک رسانه دارند و اگر چیزی خلاف واقع را نشان بدهیم به سرعت عده‌ای خلاف آن را ثابت می‌کنند‌. به واقع حرف‌های آدم‌ها باورپذیرتر از حرف‌ها عکس‌ها و شعارهای شرکت‌هاست‌.

رویاهایتان را دنبال کنید

امیرحسین داودیان معاون مدیرعامل بانک تجارت هم به بیان تجربیات خود در حوزه منابع انسانی پرداخت و گفت: من روزی کار در سازمان‌هایی که در آنجا کار می‌کردم را ترک کردم که رویایی در آنجا نداشتم. ما باید به رویاهایمان در حین کار توجه داشته باشیم و از کارهایی که ما را از رویاهایمان دور می‌کند بپرهیزیم‌. درست است که شرایط اقتصادی سخت شده است اما هر یک از ما می‌تواند با پیگیری علائق خود رویاهایش را در شغلش بیابد.

ارزان استخدام نکنید برایتان گران تمام می‌شود

رضا قربانی، مؤسس کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار هم در پایان رویداد به توضیحاتی راجع به کتاب قانون بی‌قانونی که به موضوع شرایط کار در شرکت نتفلیکس پرداخته، اشاره کرد و گفت: در شرایطی که کمبود نیروی انسانی در ایران چالش بزرگی است، به کسب‌وکارهایی نیاز داریم که بتوان به آنها اعتماد کرد تا نیروهای انسانی با انگیزه به کار خود ادامه دهند.
من از تجربیات خودم و جملات کلیدی این کتاب وام می‌گیرم و به تمام مدیران کسب و کارها پیشنهاد می‌کنم به جای ۱۰ کارمند متوسط یک کارمند با استعداد و عالی استخدام کنید.
به جای کنترل آدم‌ها، آدم‌هایی را استخدام کنید که نیاز به کنترل ندارند و
کارمندان بدبین را از تیم خود دور کنید و بیشترین حقوق بازار در رسته خود را به کارکنان خود بپردازید.

https://pvst.ir/fu4
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو