skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

لوگوی توئیتر عوض شد، ایکس در لانه پرنده آبی

۲ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ایلان ماسک و لیندا یاکارینو، مدیر اجرایی توییتر، روز دوشنبه از لوگوی جدید توئیتر رونمایی کردند که در آن یک “X” سفید روی پس زمینه سیاه به عنوان جایگزینی برای نماد آشنای پرنده آبی نشسته است.

یاکارینو که تصویری از لوگوی نمایش داده شده روی دفاتر این شرکت در سانفرانسیسکو را منتشر کرد، در توییتی نوشت: “X اینجاست! “

اکنون X.com به دنبال توییت صاحب توییتر، ایلان ماسک، به Twitter.com تغییر مسیر میدهد، و یک “لوگوی X” جایگزین لوگوی پرنده توییتر شده است.

حوالی ساعت ۱۲ صبح به وقت شرق آمریکا ایلان ماسک شروع به توییت در مورد تغییر نام توییتر به X کرد. صحبت‌های او با توییتی شروع شد که میگفت: «به زودی با برند توییتر و به تدریج از همه پرندگان خداحافظی خواهیم کرد» و به دنبال آن توییت دوم اضافه شد که «اگر امشب یک لوگوی X خوب منتشر شود، فردا در سراسر جهان پخش میشود». ماسک سپس طی چند ساعت بعد، با اشاره به تغییر بین پستها و پاسخهای دیگر، چیزهایی مانند «Deus X» را توییت کرد، یا به کاربران دیگری که در مورد آن صحبت میکردند پاسخ داد.

طبق یک پست Threads از زوئی شیفر، مدیر عامل پلتفرمر، ماسک همچنین شب گذشته ایمیلی را برای کارمندان توییتر ارسال کرد و به آنها گفت که این شرکت تبدیل به X خواهد شد و این آخرین باری است که از یک آدرس توییتر ایمیل میفرستد. اضافه کرد که او در مورد لوگو صحبت میکند زیرا شرکت توییتر قبلاً به X Corp تغییر نام داده بود.

در حالی که برخی از طرفداران ماسک این تغییر یا هر کاری را که این مرد انجام میدهد تحسین میکنند، کاربران قدیمی توئیتر از این تغییر راضی نیستند. مارکز براونلی، که در سال ۲۰۰۹ به این سرویس ملحق شد، میگوید که همچنان آن را توییتر مینامد، که ماسک پاسخ داد: «این هم طولانی نیست».

حرف “X” تقریباً روی هر چیزی که ماسک در دو دهه گذشته لمس کرده، بوده است. X.com نام اصلی پیپال بود و نام شرکت دیگر ماسک نیز SpaceX است. همچنین X نماد شاسی بلند تسلا است و او اخیر X.ai را نیز راه‌اندازی کرد. 

اخیراً، توییتر اعلام کرد محدودیت‌هایی را برای کاربران رایگان در نظر می‌گیرد و ماسک هم گفت که این سایت به زودی به کاربران اجازه میدهد «مقالات بسیار طولانی و پیچیده» را در سایت پست کنند.

https://pvst.ir/fi5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو