skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ایلان ماسک: طرح درآمدزایی توییتر از چند هفته آینده اجرا می‌شود

تحریریه پیوست

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ایلان ماسک می‌گوید توییتر (شرکت X) طی چند هفته آینده روند پرداخت پول به تولید کنندگان محتو را آغاز می‌کند و برای اولین مرحله ۵ میلیون دلار در نظر گرفته است.

به گزارش پیوست، ماسک که پیش از این هم در توییت‌های خود به درآمدزایی از توییتر و تاثیر آن برای جذب تولید کنندگان محتوا اشاره کرده بود امروز(۱۰ ژوئن) در توییتی گفت از چند هفته آینده توییتر درآمد تبلیغاتی خود را با تولید کنندگان محتوا به اشتراک می‌گذارد.

به گفته ماسک درآمد حاصل از تبلیغاتی که در بخش پاسخ‌های توییت منتشر می‌شود با نویسنده توییت تقسیم می‌شود. گفتنی است که برای شرکت در طرح درآمدزایی توییتر باید ابتدا حساب خود را وریفای کنید و هزینه اشتراک بلو را بپردازید.

اشتراک ۸ دلاری توییتر برای دریافت تیک‌آبی و وریفای حساب مدت‌ها است که جنجال بسیاری در این شبکه اجتماعی به پا کرده و بسیاری از روند ساده جعل هویت در سیستم جدید اظهار نگرانی کرده‌اند.

توییتر در حالی برای جذب تولید کنندگان محتوا با فراهم کردن بستری برای درآمدزایی آنها تلاش می‌کند که متا، مالک فیسبوک و غول شبکه اجتماعی جهان، به تازگی عرضه اپلیکیشنی برای رقابت مستقیم با توییتر را در جلسه‌ای با کارکنان خود تایید کرده است.

مدیران متا می‌گویند کاربران خواستار یک شبکه اجتماعی مینی‌بلاگری همانند توییتر هستند که به صورت عاقلانه مدیریت شود. این شرکت برای راه‌اندازی جایگزین توییتر که از طریق اینستاگرام عرضه می‌شود با چهره‌های متعددی مذاکره کرده است و افرادی همچون اوپرا وینفری به حضور در این پلتفرم متعهد شده‌اند.

ماسک از زمان ورود به عرصه شبکه‌های اجتماعی و خرید توییتر چندین مرتبه به جهت‌گیری‌های سیاسی مارک زاکربرگ به عنوان نقطه ضعف فیسبوک اشاره کرده است.

https://pvst.ir/f3f

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو