skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر
انتخاب سردبیر

اپلیکیشن دیوار در گوگل‌پلی تحریم شد

۲۵ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۶ خرداد ۱۴۰۲

اپلیکیشن دیوار به‌دلیل تحریم‌ها از گوگل‌پلی حذف شد.

اپلیکیشن دیوار از شب سه‌شنبه ۲۳ خرداد به دلیل تحریم‌ها از گوگل پلی (فروشگاه رسمی اپلیکیشن گوگل) حذف شده است. در ایمیلی که گوگل برای دیوار ارسال کرده، اعلام شده که این اقدام با استناد به ماده ۱۶ بند ۵ آیین‌نامه گوگل پلی انجام شده است که به دستور‌العمل‌ها و تحریم‌های ایالات متحده اشاره دارد.

در بیانیه دیوار آمده است: «ما همه تلاش‌مان را با استفاده از ابزارهای قانونی موجود برای حل این مشکل انجام می‌دهیم تا اپلیکیشن دیوار بتواند بار دیگر به گوگل‌پلی بازگردد. تا زمان حل این مشکل می‌توانید از صفحه دانلود دیوار برای اطلاع از روش‌های نصب و به‌روز‌رسانی اپلیکیشن استفاده کنید.»

گوگل‌پلی در ایمیلی که برای دیوار ارسال کرده است علاوه بر اعلام انسداد حساب دیوار در این فروشگاه‌جهانی اپلیکیشن‌ها نوشته است:

دلیل فسخ: حساب شما طبق بخش 16.5 توافقنامه توزیع توسعه‌دهنده فسخ شده است:

محصولات موجود در Google Play ممکن است مشمول قوانین و مقررات کنترل صادرات و تحریم‌های ایالات متحده و سایر حوزه‌های قضایی باشند. شما موافقت می‌کنید که از کلیه قوانین و مقررات کنترل صادرات و تحریم که در مورد توزیع یا استفاده شما از محصولات اعمال می‌شود، از جمله (الف) مقررات اداره صادرات که توسط وزارت بازرگانی ایالات متحده اعمال می‌شود، (ب) تحریم‌های تجاری و اقتصادی، توسط دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده را رعایت کنید. (ج) مقررات تجارت بین‌المللی اسلحه که توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده حفظ می‌شود. این قوانین و مقررات شامل محدودیت‌هایی در مقاصد، کاربران و استفاده نهایی است.

https://pvst.ir/f51

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو