skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

حضور نمایندگان صنف IT در هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۷ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران انتخاب شدند. دو عضو هیات رئیسه اتاق تهران از فعالان حوزه فناوری اطلاعات هستند.

به گزارش پیوست، در اولین جلسه رسمی هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در دوره دهم که صبح امروز (۷ خرداد) برگزار شد، محمود نجفی‌عرب با کسب ۳۲ رای به ریاست اتاق تهران در دوره دهم انتخاب شد.

در این انتخابات که با حضور ۵۱ عضو از نمایندگان بخش خصوصی و دولتی برگزار شد، مهدی صادقی نیارکی، عضو موظف هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به سمت نایب رئیس اول و شهاب جوانمردی، مدیرعامل فناپ به سمت نایب رئیسی دوم انتخاب شدند. جوانمردی در دوره قبلی، نایب رئیس کمیسیون نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران بود.

بر اساس آن چه روابط عمومی اتاق تهران اعلام کرده است، عباس آرگون را به عنوان خزانه‌دار هیات رئیسه انتخاب کردند. برای کسب این کرسی، عباس آرگون و هرویک یاریجانیان نامزد شده بودند.

همچنین، فرزین فردیس، فعال صنعت آی‌تی و رئیس سابق کمیسیون نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران، با ۳۱ رای به عنوان منشی هیات رئیسه دوره دهم اتاق تهران انتخاب شد. برای کسب این کرسی، مجید موافق قدیرلی، نماینده دولت در هیات نمایندگان نیز نامزد شده بود که ۱۹ رای کسب کرد و ۲ رای نیز سفید به گلدان انداخته شد.

https://pvst.ir/f08

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو