skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توقف فعالیت صرافی ارزدیجیتال هات‌بیت

۱ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

صرافی ارزدیجیتال هات‌بیت

صرافی ارزدیجیتال هات‌بیت توقف فعالیت خود را اعلام کرد و از کاربران خود خواست وجوه خود را برداشت کنند.

به گزارش پیوست، صرافی ارزدیجیتال هات‌بیت با سابقه بیش از ۵ سال فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است از تاریخ ۲۲ می به فعالیت خود پایان می‌دهد. این صرافی از کاربران خود خواست تا قبل از تاریخ ۲۱ ژوئن دارایی‌های خود را برداشت کنند.

در اطلاعیه صرافی هات‌بیت اعلام شده است که شرایط عملیاتی بعد از انجام تحقیقات در مورد یکی از اعضای سابق این صرافی بدتر شده است و نتیجه تحقیقات به توقف فعالیت این صرافی منجر شده است. همچنین هات‌بیت از عوامل مختلفی مانند سقوط صرافی FTX و بحران‌های بانکی نام برده است و به عنوان مشکلات تاثیر گذار که به کاهش جریان نقدینگی دامن زده‌اند به آن‌ها اشاره کرده است.

این صرافی با توجه به کاهش جریان نقدینگی در بازار، به پیچیده‌تر شدن مبادلات اشاره کرده و البته پیش‌بینی تغییر این روند را برای بلندمدت داشته است. هات‌بیت دلیل اصلی کاهش جریان نقدینگی را اتفاقات مرتبط با ورشکستگی صرافی‌های ارزدیجیتال و بروز مشکلات اقتصاد جهانی عنوان کرده است.

همچنین تیم هات‌بیت معتقد است صرافی‌های متمرکز در حال تبدیل شدن به نهاد‌های دست‌وپاگیر هستند و بعید است انتظارات بازار را در بلند مدت برآورده کنند در این بین تنها گزینه‌های موجود، غیرمتمرکز شدن یا پذیرش مقررات برای صرافی‌ها است. در کنار مشکلات اشاره شده، حملات سایبری متعدد که باعث بروز خسارت قابل توجه شده هم یکی دیگر از دلایل توقف فعالیت هات‌بیت عنوان شده است.

توقف فعالیت صرافی ارزدیجیتال هات‌بیت
عدم امکان برداشت وجه بعد از اعلام خبر توقف فعالیت هات‌بیت

با اعلام خبر توقف فعالیت هات‌بیت، برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که قادر به برداشت وجه از صرافی نیستند و همچنین صفحات فیشینگ که وانمود می‌کنند صفحه اصلی هات‌بیت هستند در بین نتایج گوگل به چشم می‌خورند. 

https://pvst.ir/exd

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو