skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تعطیلی صرافی Bitfront متعلق به پیام‌رسان لاین

۹ آذر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پیام‌رسان لاین

صرافی رمزارزی Bitfront وابسته به پیام‌رسان لاین اعلام کرده تا سال ۲۰۲۳ فعالیت خود را به صورت تدریجی متوقف خواهد کرد و در مقابل تمرکز خود را روی توسعه زیرساخت بلاک‌چین و توکن این شبکه با نام لینک می‌گذارد.

به گزارش پیوست، این شرکت ژاپنی رسماً در تاریخ ۲۷ نوامبر برنامه‌ای برای تعطیلی کامل پلتفرم صرافی رمزارزی Bitfront تا سال ۲۰۲۳ مشخص کرده است. با توجه به افزایش گمانه‌زنی‌ها در مورد شروع یک زمستان طولانی در بازار رمزارزها (نزولی شدن بازار) در سال آینده، این شرکت تصمیم گرفته از کسب‌وکار معاملاتی کناره‌گیری کند.

در این بیانیه مشخصاً اعلام شده است که یکی از مهم‌ترین دلایل این تعطیلی ادامه روند نزولی ارزهای دیجیتالی و سایر مشکلات در صنعت رمزارزهاست.

اما با وجود اعلام این خبر پیام‌رسان لاین همچنان قصد دارد به دیگر سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با بلاک‌چین مانند اکوسیستم بلاک‌چین لاین و توکن لینک مربوط به این شرکت ادامه دهد. در این بیانه گفته شده به رغم تلاش‌ها برای غلبه‌ بر چالش‌های صنعت به سرعت در حال تحول رمزارزها، ما به این نتیجه رسیدیم که برای ادامه رشد اکوسیستم بلاک‌چینی لاین و اقتصاد توکن لینک باید Bitfront را تعطیل کنیم.

این شرکت همچنین اعلام کرده است تعطیلی پلتفرم Bitfront در راستای اهداف این شرکت است و ارتباطی با رسوایی اخیر صرافی FTX ندارد.

بیانیه این شرکت نشان می‌دهد رویکردی تدریجی برای تعلیق خدمات Bitfront مد نظر قرار گرفته و توقف ثبت‌نام و پرداخت در این پلتفرم از تاریخ ۲۸ نوامبر آغاز شده است. تا پایان دسامبر هم سپرده‌های مربوط به ارزهای دیجیتالی و فیات لغو می‌شود. در این برنامه‌ریزی تعلیق کامل برداشت‌ها برای ۳۱ مارس سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است.

بر اساس گزارش Cointelegraph صرافی Bitfront توسط لاین در سال ۲۰۱۸ به عنوان یک تجارت مستقر در سنگاپور راه‌اندازی شده است. این شرکت ابتدا با نام BitBox شناخته شد و بعدتر به Bitfront تغییر نام داد. Bitfront در فوریه ۲۰۲۰ به آمریکا منتقل شد. این صرافی در سال‌های اخیر مقیاس برخی از فعالیت‌های خود را کاهش داده و سرویس‌دهی در کره‌جنوبی را هم از آگوست سال ۲۰۲۱ به حالت تعلیق درآورده است.

https://pvst.ir/dli

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو