skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شرایط و مزایای کار در توسن تکنو

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

استخدام نیرو در توسن تکنو

شرکت دانش‌بنیان توسن تکنو، تولیدکننده راهکارهای جامع بانکداری و پرداخت الکترونیک در ایران، با رویکرد ارائه خدمات متمایز به شرکت‌های پرداخت الکترونیک و ایجاد تحول در شعب همراه‌ بانک‌ها با محوریت استفاده از فناوری هوش مصنوعی، نیروی جدید جذب و استخدام می‌کند.

توسن تکنو به دنبال ایجاد تحول در بانکداری دیجیتالی و فراهم کردن شرایط جدید و متفاوتی برای مشتریان و همچنین کاربردی کردن هر چه بیشتر فناوری‌ها در جهت توسعه جامعه دیجیتالی است.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید رزومه خود را در پرتال استخدامی توسن تکنو وارد کنید و لیستی از فرصت‌های شغلی موجود را ببینید.

برنامه‌های جدید توسن تکنو

توسن تکنو، شرکت سهامی عام، دانش بنیان و تولید کننده راهکارهای جامع بانکداری و پرداخت الکترونیک با هدف ارائه خدمات تخصصی متمایز و مطلوب به بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت الکترونیک نیروی جدید استخدام می‌کند. این شرکت که ماموریت خود را کاربردی کردن فناوری‌های نوین برای توسعه جامعه دیجیتالی می‌داند، با اهتمام و تمرکز بر موضوع « تحول شعب» همراه بانک‌ها به دنبال توسعه راهکارهای نوآورانه برای کاربردی کردن تکنولوژی‌های جدید دیجیتالی و سرمایه‌گذاری برای افزایش قابلیت‌های هوش مصنوعی است.

ارائه خدمات بانکداری مجازی مبتنی بر ویدئو در کانال وی‌تی‌ام وموبایل، همچنین راهکار جامع خودگردان با بیش از ۹۵ درصد سهم بازار، از مهم‌ترین برنامه‌های توسن تکنو پیرامون طرح تحول شعب است.

از برنامه‌های در دست انجام این شرکت با محوریت هوش مصنوعی می‌توان به سرمایه‌گذاری جهت توسعه پلتفرم هوش مصنوعی آرتین اشاره کرد. در این طرح، استفاده از فناوری‌هایی نظیر ربات هوشمند، چت‌بات و احراز هویت از طریق تشخیص چهره و گفتار برای ایجاد فضایی جدید و تجربه‌ای متفاوت، مدنظر قرار گرفته شده است.

یکی دیگر از اهداف توسن تکنو، ایجاد تنوع در تولید متناسب با نیاز بازار، ارتقای توانمندی‌های فنی و مهندسی و زنجیره تامین برای افزایش عمق تولید داخلی ماشین‌های بانکی و پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند است.

این شرکت همچنین با هدف توسعه کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری‌های مالی در فین‌تک‌هایی مانند شاپ و مانی‌تک سرمایه‌گذاری کرده است.

فرصت‌های شغلی و قابلیت‌ها

فرصت‌های شغلی توسن تکنو شامل بخش‌های پشتیبانی و امور مشتریان، شبکه و زیرساخت و سخت‌افزار، نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، فروش، تولید، بازاریابی( مارکتینگ)، حسابداری و امور مالی، برنامه‌ریزی و تحلیل و تعمیر و نگهداری است. علاقه‌مندان می‌توانند با مشخص کردن عنوان شغلی، رزومه خود را به پرتال استخدامی توسن تکنو ارسال کنند و پس از دریافت رزومه از سمت شرکت، با طی کردن مراحل لازمه، در صورت به نتیجه رسیدن مشغول به کار شوند.

امکان استفاده از بیمه تکمیلی، پزشک مستقر و ساعت کاری شناور، همچنین امکان گذراندن دوره کارآموزی، همکاری با مشمولان نظام وظیفه با استفاده از سهمیه شرکت‌های دانش بنیان و پرداخت هزینه ایاب و ذهاب از جمله خدمات و مزایای عضویت در این شرکت است.

کار و فعالیت در این مجموعه، امکان حضور در دوره‌های آموزشی منطبق با عنوان شغلی و توسعه مهارت‌های نرم، سمینارهای روانشناسی و رفتارشناسی و بهره‌مندی از کارگاه‌هایی مانند آئین بهباشی و غیره را فراهم می‌سازد.

ارتباطات اثربخش، داشتن روحیه تیمی، خلاقیت و نوآوری از اساسی‌ترین مولفه‌های فردی علاقه‌مندان به حضور و فعالیت در شرکت توسن تکنو است.

https://pvst.ir/etq

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو