skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مجمع عمومی عادی سالانه توسن تکنو برگزار شد

۲۹ دی ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مجمع عمومی عادی سالانه توسعه فن‌افزار توسن با برند تجاری «توسن‌تکنو» برای سال مالی ۱۴۰۱ در تاریخ ۲۸ دی‌ماه با حضور صاحبان سهام در محل دفتر مرکزی توسن‌‎تکنو برگزار شد. طی این جلسه، گزارش‌های مالی سالانه و خلاصه عملکرد هیات‌مدیره به سهامداران این شرکت ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی توسن تکنو،ابتدای این جلسه گزارش جامعی از عملکرد شرکت توسن‌تکنو در سال مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۱۴۰۱ به حاضران ارائه شد. براساس این گزارش، عملکرد شرکت طی ۴ فصل کاری در حوزه‌های مرتبط با استراتژی‌های کلان، تشریح شد. با وجود شرایط اقتصادی ناپایدار و نوسانات قیمت ارز، خصوصا در روزهای پایانی سال ۲۰۲۲، توسن‌تکنو در آستانه ۱۲سالگی، یکی از کلیدی‌ترین سال‌های حضور خود در بازار فناوری‌های مالی ایران را تجربه کرد و توانست به تمامی اهداف فروش خود در ۹ ماه اول سال دست یابد.

شرکت توسن‌تکنو برای سال مالی ۱۴۰۱ اهداف استراتژیک مختلفی را در نظر گرفته بود که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به توسعه مارکت Android POS اشاره کرد. در همین راستا این مجموعه توانست در «طرح ملی هوشمندسازی یارانه نان» به‌عنوان تولیدکننده راهکار سخت‌افزاری انتخاب شود و بیش از ۱۲۰ هزار پایانه پرداخت الکترونیک برای نانوایی‌ها فراهم کند که بیش از ۱۰۰ هزار عدد از این پایانه‌ها از نوع پایانه پرداخت اندرویدی (Android POS) بوده است. نکته حائز اهمیت این طرح اجرایی شدن آن در بازه زمانی نزدیک به ۸۰ روز بوده است. همچنین راه‌اندازی سامانه مدیریت از راه دور این پایانه‌های پرداخت اندرویدی با امکان به‌روزرسانی نرم‌افزاری آن‌ها، از دیگر دستاورد‌های این شرکت در این طرح بوده است.

ورود توسن‌تکنو به فرابورس ایران یکی دیگر از مهم‌ترین دستاورد‌های فعالیت‌های این شرکت در سال مالی ۱۴۰۱ بوده است. بر این اساس شرکت توسعه فن‌افزار توسن با برند تجاری توسن‌تکنو در فرابورس ایران درج نماد شد.

تمرکز ویژه بر توسعه خدمات و محصولات منطبق بر فناوری‌های نوین یکی دیگر از اهداف سال مالی گذشته این شرکت بود که طبق آن واحد‌های کسب‌وکاری «پوینت» در زمینه نگهداری و تعمیرات ماشین‌های بانکی و پایانه‌های پرداخت الکترونیک و واحد کسب‌وکاری «آرتین» در زمینه هوش مصنوعی متولد شد.

در پایان این جلسه، گزارش حسابرسی و بازرسی قانونی شرکت خوانده شد و صورت‌های مالی شرکت نیز به تصویب رسید.

https://pvst.ir/dze

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو