skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آموزش

مینا رضایی نویسنده میهمان

تیک آبی اینستاگرام و آموزش روش‌های دریافت آن

مینا رضایی
نویسنده میهمان

۶ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱۰ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۶ دی ۱۴۰۲

خرید تیک آبی اینستاگرام

در این مطلب می‌خوانید

  یکی از قابلیت‌های تائید هویت، تیک آبی اینستاگرام یا verified badge است که اعتبار خاصی به صفحات اجتماعی می‌بخشد. اگر صفحه افراد مشهور را دیده باشید اغلب تیک آبی اینستاگرام در پروفایل آن‌ها وجود دارد.

  برای دریافت این تیک آبی باید شرایط خاصی داشته باشید. تیک آبی ویژگی است که باعث افزایش بازدید صفحه اینستاگرام شما می‌شود به همین دلیل افراد بسیاری هستد که در صدد کسب این نشان هستند.

  چرا تیک آبی اینستاگرام مهم است؟

  این نشان آبی رنگ به نوعی باعث اعتماد در بازدیدکنندگان می‌شود و صفحه‌هایی که این تیک را دریافت کرده‌اند، می‌توانند ارزش و اعتبار خود را نشان دهند. اغلب افرادی که برای دریافت این نشان بصورت رسمی به اینستاگرام درخواست می‌دهند موفق به فعال کردن تیک آبی اینستاگرام نمی‌شوند.

  برنامه‌های اجتماعی بسیاری در دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند که بستری را برای افراد سودجو فراهم کرده است. اینستاگرام هم برای جلوگیری از تولید صفحه‌های تقلبی، از قانون تیک آبی استفاده می‌کند و قوانین و شرایطی را برای آن در نظر گرفته است.

  تیک آبی اینستاگرام خریدنی است؟

  با داشتن تیک آبی در اینستاگرام، دنبال‌کنندگان صفحات شما افزایش می‌یابد و با افزایش فالوور کسب و کارتان رونق بیشتری می‌گیرد. برخی از افراد چندان صبور نیستند و تمایل دارند هر چه سریع‌تر صفحه آن‌ها پیشرفت کند و تیک آبی را بدست بیاورد. در این راستا، حتماً با شرکت‌های بسیاری مواجه شده‌اید که در خرید تیک آبی فعالیت دارند و هزینه‌های هنگفتی هم  برای این کار از مشتریان دریافت می‌کنند.

  برخی از این شرکت‌ها نرم‌افزار‌های تشخیص و بررسی مشکلات صفحات اینستاگرام را بصورت برنامه‌نویسی شده در اختیار دارند و تمامی قسمت‌های صفحه شما را  طبق الگوریتم اینستاگرام بررسی می‌کنند و گزارشاتی از مشکلاتی که وجود دارد به شما می‌دهند. در واقع اینطور نیست که تصور کنید با پرداخت هزینه می‌توانید تیک آبی اینستاگرام را در مدتی کوتاه دریافت کنید.

  اینستاگرام الگوریتم‌های خاصی دارد و اگر گرفتار کلاهبرداران نشوید، این دسته از شرکت‌ها به شما کمک می‌کنند تا صفحه خود را به استاندارد‌های اینستاگرام برسانید. تنها در این حالت است که شما می‌توانید از اینستاگرام نشان آبی را بگیرید. ما در این مقاله سعی داریم شما را با مسیر دریافت تیک آبی اینستاگرام آشنا کنیم تا بتوانید از مسیر درستی این نشان معتبر را برای صفحه کسب و کار خود دریافت کنید.

  چه کسانی تیک آبی اینستاگرام را دریافت می‌کنند؟

  اینستاگرام به افراد محدودی این نشان آبی را ارائه می‌دهد تا همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم از سو استفاده برخی افراد جلوگیری کند. کسانی که در این برنامه بزرگ اجتماعی نشان آبی را دریافت کرده‌اند در دسته‌بندی‌های زیر قرار دارند:

  ۱- افراد مشهور

  از آنجایی که طرفداران افراد مشهور صفحات اجتماعی متعددی در اینستاگرام به نام آن‌ها می‌سازند، بیشترین تعداد صفحاتی که تیک آبی اینستاگرام را دریافت کرده‌اند، سلبریتی‌ها هستند. سلبریتی‌ها سعی دارند با دریافت نشان آبی صفحه خود را از دیگر صفحات غیر رسمی متمایز کنند. برای اینکار برخی مدارک هویتی خود را به اینستاگرام ارسال می‌کنند.

  ۲- نهاد‌های عمومی

  برخی ازصفحات اینستاگرام جهت اطلاع‌رسانی و درج خبر‌های روز است. اینستاگرام برای این نهاد‌های عمومی هم شاخص نشان آبی را در نظر گرفته است تا با کسب اعتبار، تعداد بازدیدکنندگان خود را افزایش بدهد. به‌طور مثال اگر شما صفحه سازمان ملل را با تیک آبی ببینید با اطمینان بیشتر خبر‌های آن را دنبال می‌کنید.

  ۳- برند‌های معروف و معتبر

  بسیاری از برند‌های مطرح دنیا در پی گرفتن تیک آبی هستند. در واقع یکی از راه‌های کسب اعتبار در دنیای کسب و کار افزایش ارزش صفحات اجتماعی است. البته نبود این تیک در صفحات برخی کسب‌و‌کار‌ها نشان دهنده عدم اعتبار نیست.

  شرکت فیسبوک در سال ۲۰۱۲ موفق به خرید شرکت بزرگ اینستاگرام شد تا به یکی از زیرمجموعه‌های فیسبوک تبدیل شود. برخی از افراد این تصور اشتباه را دارند که اگر یکی از صفحات آنها در فیسبوک تیک آبی بگیرد در اینستاگرام هم می‌توانند نشان آبی را دریافت کنند. تفاوت فیسبوک با اینستاگرام در این است که شرکت فیسبوک به مشاغل کوچک هم نشان آبی می‌دهد در حالی که اینستاگرام حساب‌هایی را مورد تأیید قرار می‌دهد که بیشتر مورد سو استفاده و جعل قرار می‌گیرند.

  خرید تیک آبی اینستاگرام
  خرید تیک آبی اینستاگرام

   

  روش‌های دریافت تیک آبی اینستاگرام

   سه دسته اصلی از صفحات اجتماعی هستند که می‌توانند به راحتی از اینستاگرام تیک آبی دریافت کنند. اما بسیاری از صفحات هم در اینستاگرام وجود دارند که در این سه دسته قرار نمی‌گیرند. ولی قصد دریافت تیک آبی را دارند. برای رسیدن به این مرحله باید از یک‌سری اصول پیروی کنید تا اینستاگرام صفحه شما را برای این تقاضا مورد بررسی قرار بدهد.

  ۱- افزایش بازدید اینستاگرام

  شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که آیا اینستاگرام همه سلبریتی‌ها را می‌شناسد؟ پاسخ خیر است. در واقع با افزایش بازدید از صفحه و بالا رفتن تعداد فالوور‌ها، اینستاگرام متوجه می‌شود که صفحه شما فعال است و مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته پس صفحه شما متعلق به فرد معروفی می‌باشد.

  ۲- در اینستاگرام مرتب فعالیت داشته باشید

  اینستاگرام روی فعالیت صفحات نظارت دارد و در بازه زمانی یک‌ماهه می‌تواند روند فعالیت یک صفحه را به صورت آماری به شما نشان بدهد. این نکته را در نظر داشته باشید که اینستاگرام فعالیت زیاد یک صفحه را برای دریافت تیک آبی در اولویت قرار می‌دهد.

  ۳- ساخت صفحات جعلی برای اکانت واقعی خود

  شما می‌توانید تعداد زیادی صفحه بسازید و به اینستاگرام‌ ایمیل بزنید و درخواست بدهید تا صفحه اصلی شما را از بقیه صفحات جدا کند. اینستاگرام برای بررسی این مسأله از شما مدارکی درخواست می‌کند که ثابت کنید صاحب صفحه اصلی هستید. البته اینستاگرام ربات‌هایی دارد که می‌تواند به راحتی متوجه ساخت صفحات جعلی توسط شما بشوند.

  بنابراین سعی کنید تا بصورت اصولی مراحل را طی کنید و در ساخت صفحات جعلی زیاده روی نکنید. درواقع زمانی که فالوور‌های شما افزایش پیدا کند ناخود آگاه درگیر افراد سود جویی می‌شوید که قصد ساخت صفحات جعلی شما را دارند.

  ۴- ایجاد تعامل بین فالوور‌ها

  سعی کنید کیفیت پروفایل خود را بالا ببرید. عکس با کیفیت روی صفحه خود بگذارید. با پست کردن مطالب جذاب وگرفتن لایک و کامنت زیر پست‌ها، اینستاگرام قانع می‌شود که شما صفحه معتبری دارید. این تعامل برای صفحه شما بسیار ارزشمند خواهد بود.

  ۵- در ویکی پدیا بیوگرافی خود را بسازید

  در سایت ویکی پدیا به زبان انگلیسی یک صفحه برای خود بسازید و اطلاعات خود را در صفحه قرار دهید. این کار باعث افزایش اعتبار شما می‌شود تا بتوانید راحت‌تر تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید.

  ۶- در سایر شبکه اجتماعی فعالیت کنید

  شبکه‌هایی مانند توییتر و فیسبوک هم دارای تیک آبی هستند. شما با فعالیت در سایر شبکه‌های اجتماعی و گرفتن تیک آبی می‌توانید به راحتی اعتبار لازم را در اینستاگرام بدست بیاورید.

  ۷- درخواست رسمی از اینستاگرام جهت دریافت تیک آبی

  زمانی که شما چندین بار درخواست رسمی به اینستاگرام بدهید در اکثر مواقع این پیگیری‌ها نتیجه می‌دهد. بعد از اینکه درخواست خود را ثبت کردید، صبور باشید و با فاصله یک هفته‌ای درخواست مجدد خود را ارسال کنید.

  ۸- پیج زرد نباشید

  سعی کنید تمامی قوانین اینستاگرام را رعایت کنید. از ربات‌های اینستاگرامی استفاده نکنید، از حواشی به دور باشید و تولید محتوای خود را بصورت مرتب در زمان مشخص پست یا استوری کنید.

  ۹- با پشتیبانی اینستاگرام در ارتباط باشید.

  از طریق مرورگر یا برنامه اینستاگرام مرتب با پشتیبانی در ارتباط باشید اینکار می‌تواند به شما کمک شایانی کند. برای تماس با پشتیبانی تنها از طریق قسمت Help اینستاگرام می‌توانید تیکت بزنید و راه دیگری برای برقراری تماس وجود ندارد. در واقع این لینک شما را وارد سایت‌ایستاگرام می‌کند.

  ۱۰- اطلاعات خود را دقیق و به‌صورت کامل پر کنید.

  در هنگام ثبت نام اینستاگرام از شما، شماره تماس و‌ ایمیل می‌خواهد سعی کنید تمامی موارد را به‌درستی پر کنید. این کار شما باعث اعتماد بیشتر اینستاگرام به صفحه شما می‌شود. در بیوگرافی از جملات مناسب استفاده کنید و در مورد فعالیت خود توضیح دهید. فراموش نکنید که لینک‌های مختلفی مانند آدرس سایت و تلگرام هم در پروفایل خود قرار دهید.

  قوانین اینستاگرام برای دریافت تیک آبی

  از باید ها و نباید ها در مورد دریافت تیک آبی اینستاگرام توضیح دادیم و توصیه کردیم که تمامی قوانین اینستاگرام را رعایت کنید. در ادامه مطلب در مورد همین قوانین مهم بیشتر توضیح خواهیم داد.

  1- منحصر بفرد بودن اکانت  Uniqueness

  اکانت صفحه شما باید اطلاعات شما را نمایش بدهد و بطور مثال اگر صفحه شما در مورد مسائل اقتصادی است نباید موضوعات نامرتبط را وارد صفحه خود کنید.

  2- تکمیل بودن اطلاعات اکانت  Completeness

  سعی کنید اکانت کاملی داشته باشید. اینستاگرام در روند درخواست تیک آبی، از شما مدارکی در خواست می‌کند مانند تصویری از پاسپورت و اطلاعات دیگر که باید تمامی مراحل را به درستی انجام بدهید.

  3- حداقل یک پست در صفحه خود داشته باشید

  وجود پست در صفحه شما نشان دهنده فعالیت صفحه اجتماعی شماست. پس حتما از چند استوری و پست استفاده کنید.

  4- معتبر بودن اکانت شما  Authenticity

  اعتبار یک اکانت به فالوورهای آن است. اینکه چه کسانی با چه فعالیت هایی صفحه شما را دنبال می‌کنند برای اینستاگرام بسیار مهم است.

  نحوه ارسال درخواست تیک آبی اینستاگرام

  در این قسمت، مراحل درخواست تیک آبی را به همراه تصویر به شما آموزش می‌دهیم.

  1- در مرحله اول وارد اکانت خود شوید و به صفحه پروفایل بروید.

  خرید تیک آبی اینستاگرام
  خرید تیک آبی اینستاگرام

  2-از صفحه پروفایل به قسمت تنظیمات بروید. در صفحاتی که زبان آنها انگلیسی است باید روی آیکون setting  کلیک کنید و وارد account شوید.

  3-در صفحه account چندین گزینه وجود دارد که که روی آخرین گزینه یعنی Request Verification کلیک کنید.

  4-صفحه ای که برای شما باز می‌شود، صفحه‌ای است که باید در مورد نوع فعالیت خود توضیحاتی را بنویسید. لازم به ذکر است که باید تمام توضیحات را به زبان انگلیسی وارد کنید.

  5- در پایین این قسمت محلی برای آپلود وجود دارد و برای افرادی که در ایران هستند بهتر است صفحه اول پاسپورت خود را در آن قسمت آپلود کنند.

  خرید تیک آبی اینستاگرام

  پس از بررسی توسط اینستاگرام پاسخ درخواست شما در اعلانات برنامه اینستاگرام مشخص خواهد شد. به طور دقیق نمی‌توان زمانی برای پاسخدهی از سوی اینستاگرام مشخص کرد ولی بطور معمول بین یک هفته تا ده روز پاسخ داده می‌شود.

  بعد ازاین مرحله قسمت‌های نام و نام‌خانوادگی را تکمیل کنید و گزینه send را بزنید.

  دلایل رد درخواست تیک آبی

  اگر درخواست شما برای تیک آبی رد شود، اینستاگرام دلایل رد درخواست را به شما اطلاع خواهد داد. برخی از دلایل احتمالی رد درخواست عبارتند از:

  • حساب کاربری شما متعلق به یک شخص حقیقی یا حقوقی معتبر و شناخته شده نیست.
  • حساب کاربری شما فعال نیست یا به‌طور مرتب به‌روزرسانی نمی‌شود.
  • حساب کاربری شما از قوانین و مقررات پیروی نمی‌کند.

   کلام آخر

  توجه داشته باشید که اینستاگرام در هیچ کجای دنیا شعبه‌ای برای فروش تیک آبی ندارد و این اعتبار تنها از طریق گذراندن فرآیندی که در موردآن توضیح دادیم، میسر خواهد شد. بنابراین طبق قوانین اینستاگرام پیش بروید و صبور باشید. هیچ چیز به اندازه افزایش بازدید و بالابردن تعداد فالوورهای فعال نمی‌تواند به شما در گرفتن تیک آبی کمک کند.

  https://pvst.ir/eeo

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو