skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیکی سهم هرمزگان

۳ آذر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دولت و مجلس، در تصمیمی مشترک استان هرمزگان را ‌به‌عنوان نخستین استان برای اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیکی معرفی کردند.

به گزارش پیوست، احسان خاندوزی وزیر اقتصاد چند روز پیش اعلام کرد مشکلی در تامین منابع مالی و تامین بودجه طرح کالابرگ الکترونیکی وجود ندارد و اجرای آزمایشی یک‌ماهه آن با مدیریت وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی از هفته جاری در یکی از استان‌های جنوبی کشور آغاز می‌شود.

خاندوزی علت تاخیر در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی را اطمینان دولت از آمادگی زیرساخت فنی دانست و گفت: تغییر مدیریت در وزارت کار قدری در بهره‌برداری این پروژه تاخیر انداخت.

حالا بر اساس تصمیم دولت و مجلس در جلسه‌ای که روز سه‌شنبه در سازمان برنامه و بودجه با حضور رئیس مجلس برگزار شد استان هرمزگان به‌عنوان نخستین استان کشور برای اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیکی مشخص شده است. این خبر را یکی از اعضای هیات رئیسه مجلس به رسانه‌ها داده است. همچنین در این جلسه زیرساخت فنی این طرح مورد بررسی و در نتیجه تایید کارشناسان قرار گرفته است.

بر این اساس اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در هفته‌های آینده در صورت اجرای موفقیت آمیز آن در استان هرمزگان به مرور در دیگر استان‌های کشور اجرایی خواهد شد و گمانه‌زنی‌ها درباره اجرایی شدن یا نشدن این طرح بعد از هشت‌ماه به پایان می‌رسد. گفتنی است وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی مدیریت این طرح را بر عهده دارد اما تا به حال درباره جزییات اجرایی این طرح گفت‌وگویی با رسانه‌ها نداشته و پاسخگوی سوالات نبوده است.

https://pvst.ir/dkn

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو