skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

داده‌پردازی فن‌آوا، داده‌سامانه فن‌آوا را خرید

میثم قاسمی تحریریه

۹ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

شرکت داده‌پردازی فن‌آوا در یک مزایده بدون رقیب، شرکت داده‌سامانه فن‌آوا را به قیمت کمتر از ۶۴ میلیارد تومان خرید. هر دو این شرکت‌ها زیرمجموعه هلدینگ فن‌آوا محسوب می‌شوند.

به گزارش پیوست، بر اساس اطلاعیه‌ای که در سایت کدال منتشر شده، داده‌پردازی فن‌آوا در مزایده‌ای که تشریفات قانونی آن روز گذشته (شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱) برگزار شد، شرکت داده‌سامانه فن‌آوا را خرید. داده‌سامانه فن‌آوا در زمینه دیتاسنتر و خدمات ابری فعالیت می‌کند. قیمت این معامله، ۶۳ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان اعلام شده است.

اطلاعیه فروش داده‌سامانه فن‌آوا در سایت کدال
اطلاعیه فروش داده‌سامانه فن‌آوا در سایت کدال

پیش از این گروه فن‌آوا اعلام کرده بود می‌خواهد داده‌سامانه فن‌آوا را به همراه کلیه دارایی‌های ثابت، املاک و مستغلات، تاسیسات و امتیازات از طریق مزایده واگذار کند.

در اطلاعیه جدید فن‌آوا آماده است تا ساعت ۱۲ روز سه‌شنبه ۴ بهمن تنها یک خریدار اقدام به تکمیل فرایند شرکت در مزایده کرده که داده‌پردازی فن‌آوا است. پس از آن در ساعت ۱۶ روز ۸ بهمن پاکت مزایده باز شده که قیمت مبلغ مورد توافق ۶۳ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان است که به صورت نقدی پرداخت خواهد شد. بدین ترتیب یکی از زیرمجموعه‌های فن‌آوا، شرکت دیگری از همین مجموعه را خریده است.

داده‌پردازی فن‌آوا در زمینه ارائه اینترنت پرسرعت فعالیت می‌کند. سهامدار اصلی هلدینگ فن‌آوا، سازمان تامین اجتماعی است.

https://pvst.ir/e2s
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو