skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صرافی FTX اعلام ورشکستگی کرد

۲۰ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

به دنبال بحران ایجاد شده برای FTX، این صرافی با انتشار متنی در توییتر گفت که درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را در ایالات متحده ارائه کرده است. بنکمن‌فرید نیز از سمت مدیرعاملی این شرکت کناره‌گیری کرده و جان جی ری جایگزین او می‌شود.

به گزارش پیوست، براساس بیانیه خبری منتشر شده در توییتر این شرکت، شرکت معاملاتی آلامدا ریسرچ و ۱۳۰ شرکت دیگر مرتبط به FTX نیز فرایند داوطلبانه ورشکستگی براساس فصل ۱۱ قانون ورشکستگی ایالات متحده در دلاور را آغاز کرده‌اند.

بیانیه خبری FTX در رابطه با اعلام ورشکستگی و تغییر مدیرعامل

ری، مدیرعامل جدید FTX می‌گوید: «اجرای فوری فصل ۱۱ راهکار مناسبی است که گروه FTX به‌واسطه آن می‌توان با ارزیابی شرایط، فرایندی برای احیای حداکثری حق سهام‌داران را ترتیب دهد.»

او افزود: «گروه FTX دارایی‌های ارزشمندی را در اختیار دارد که مدیریت آنها تنها به صورتی سازماندهی شده و در فرایند مشترک امکان‌پذیر است. می‌‌خواهم به تمام کارکنان، مشتریان، اعتبار دهندگان، طرفین قرارداد، سهام‌داران، سرمایه‌گذاران، مقامات دولتی و دیگر طرفین ذی‌نفع اطمینان دهم که این فعالیت را با پشت‌کار، نظم و شفافیت کافی دنبال می‌کنیم.»

وی افزود از سهام داران خواست تا سرعت تحولات را درک کرده و توجه داشته باشند که تیم جدید به تازگی وارد عمل شده است و طی روزهای آینده برای دسترسی به اطلاعات بیشتر باید مضامین ارسالی در این فرایند را مورد بررسی قرار دهند.

تحولات جدید باعث شده است تا شرکتی به ارزش ۳۲ میلیارد دلار در مواجه با مشکلات مالی و کمبود نقدینگی به ورشکستگی برسد. بایننس به عنوان یکی از بزرگترین فعالان حوزه کریپتو چندین پیش ابتدا درخواستی غیرالزام‌آور برای خرید FTX ارائه و سپس پس از بررسی بیشتر از پیشنهاد خود عقب‌نشین کرد.

بنکمن فرید پیش از این به عنوان یکی از چهره‌های مهم کریپتو در ایالات متحده به رایزنی درمورد قوانین کریپتو با قانون‌گذاران آمریکایی مشغول بود و با اهدای میلیون‌ها دلار کمک مالی به نمایندگان دموکرات، یکی از مهمترین لابی‌های رمزارزی در ایالات متحده را رهبری می‌کرد.

 

https://pvst.ir/did

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو