skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

نصر تهران «تریبون آزاد مطالبات صنفی» را با دعوت از وزیر ارتباطات برگزار می‌کند

سمانه سمیع تحریریه

۳۰ مهر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۳ آذر ۱۴۰۱

نصر تهران در پی مشکلات ایجاد شده پس از فیلترینگ و قطعی اینترنت، دوم آبان ماه «تریبون آزاد مطالبات صنفی» را با دعوت از عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، تداوم محدودیتهای دسترسی به اینترنت بین‌المللی و همچنین مسدود بودن برخی سرویس‌ها و پلتفرم‌ها موجب افزایش ضرر و زیان‌های مادی و معنوی به کسب و کارهای حوزه اقتصاد دیجیتال و اعتراض گسترده اعضای صنف فناوری اطلاعات و مطالبه جدی آنها از هیات مدیره این سازمان شده است.

به همین دلیل طی هماهنگی‌های انجام شده با وزارت ارتباطات، ضمن دعوت از  وزیر ارتباطات به عنوان بالاترین مقام اجرایی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و رئیس کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال و هیأت همراه برای شنیدن بی‌واسطه مشکلات و دغدغه‌های اعضا و همچنین اعلام شفاف موضع این وزارتخانه در رابطه با تصمیمات اخذ شده، این سازمان روز دوشنبه، دوم آبان ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ «تریبون آزاد مطالبات صنفی» را در سالن اجتماعات دبیرخانه نصر تهران برگزار می‌کند.

شرکت‌ها و افراد دارای عضویت معتبر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران می‌توانند تا پایان وقت اداری یکشنبه اول آبان ماه ۱۴۰۱  ثبت نام کنند.به دلیل محدودیت زمانی و مکانی، دبیرخانه سازمان در این نوبت پذیرای حدود ۱۵ نفر خواهد بود. اگر تعداد متقاضیان برای حضور در این برنامه بیش از حد انتظار شود، طی سازوکاری از تعدادی از علاقه‌مندان برای حضور دعوت می‌شوند و باقی اعضا می‌توانند به صورت آنلاین این برنامه را دنبال کنند.

https://pvst.ir/dda
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو