skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

هومکا تبرئه شد

سمانه سمیع تحریریه

۳۰ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲ شهریور ۱۴۰۱

هومکا که با شکایت دانشگاه علوم پزشکی ایران به دادگاه فرا خوانده شده بود، از اتهامات وارده تبرئه شده است.

به گزارش پیوست، احمد طاهرخانی هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل هومکا می‌گوید نتیجه دادگاه به نفع این استارت‌آپ حوزه سلامت صادر شده است. دانشگاه علوم پزشکی ایران، هومکا را به اتهام نداشتن مجوز موسسه پزشکی به دادگاه فرا خوانده بود.

طاهرخانی در این باره توضیح داد: در موعد مقرر در دادگاه رسیدگی به پرونده‌ شکایت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران حاضر شدیم و از مواضع هومکا دفاع کردیم. ما در دادگاه به قاضی پرونده با مدارک نشان دادیم که هومکا پلتفرمی است که کاربران، پرستاران و کارشناسان علوم آزمایشگاهی دارای مدارک معتبر و آزمایشگاه‌های دارای مجوز را به هم متصل می‌کند و یک موسسه پزشکی نیست، حتی عنوان کردیم که این مشکلات ناشی از کسب‌وکار هومکا نیست و در واقع این قوانین هستند که باید به‌روز شوند تا کسب‌وکارهای نوآورانه و خلاق رشد کنند. هومکا هم در تلاش است با همکاری فعالان حوزه‌ سلامت دیجیتالی و قانون‌گذاران این حوزه آیین‌نامه‌های متناسب با نوع فعالیت کسب‌وکارهای این حوزه را تنظیم و تصویب کند. طاهرخانی در پایان بر لزوم همکاری و تعامل با قانون‌گذار بیش از پیش تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد که دیگر چنین اتفاق‌هایی برای کسب‌وکارهای نوآورانه رخ ندهد.

https://pvst.ir/czt
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در یک لحظه احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم چقدر از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو