skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سرپرست جدید مرکز توسعه تجارت الکترونیکی معرفی شد؛‌ کلاهدوزان به جای رهبری

۲۸ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

امین کلاهدوزان

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی، امین کلاهدوزان را به سرپرستی جدید مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منصوب کرد. پیش از این، علی رهبری سرپرست مرکز تتا بود.

به گزارش    روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، جلسه معارفه مدیران جدید معاونت تجارت و خدمات وزارت صمت با حضور علیرضا شاه میرزایی، معاون تجارت و خدمات، محمدرضا زین‌الدینی، رئیس مرکز سرمایه انسانی و سازمانی و جمعی دیگر از مقام‌های وزارت صمت برگزار شد. بنا بر حکم وزیر صمت، امین کلاهدوزان به سرپرستی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منصوب و حکم سرپرستی به او اعطا شد.

علی رهبری، رئیس پیشین این مرکز، شهریور ۱۳۹۷ به سرپرستی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منصوب شد و از بهمن ماه همان سال، ریاست آن را بر عهده داشت.

سیدرضا فاطمی امین در حکم کلاهدوزان آورده است: بنا بر پیشنهاد معاون محترم تجارت و خدمات و نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با همکاری همه بخش‌های مرتبط در وزارت صمت و سایر سازمان‌های حاکمیتی، در خدمت به مردم و کسب‌وکارها کوشا باشید.

امین کلاهدوزان دانش‌آموخته کارشناسی رشته مخابرات بوده و تحصیلات تکمیلی خود را در رشته‌های مدیریت اجرایی و مدیریت راهبردی کسب‌وکار ادامه داده و سابقه کاری در جایگاه‌های مدیریت ارشد سازمان‌های دولتی و شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را دارد.

https://pvst.ir/crn

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو