skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

استارت‌آپ ورزشی «پرکتینو» اپلیکیشن خود را در ۱۴۰۱ ارائه خواهد کرد

سمانه سمیع تحریریه

۲۴ آذر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

وب‌سرویس پرکتینو، به عنوان استارت‌آپ ورزشی و پلتفرم هوشمند برنامه‌های ورزشی و تغذیه‌ای مخصوص سالمندان، اپلیکیشن خود را در سه‌‌ماهه اول ۱۴۰۱ عرضه خواهد کرد. به گفته سعید حقیقت بنیان‌گذار پرکتینو در حال حاضر مخاطبان اصلی پرکتینو افراد بالای ۵۰ سال، بازنشستگان و سالمندان هستند و به زودی این امکانات در خدمت سایر افراد جامعه نیز قرار خواهد گرفت.

سعید حقیقت بنیان‌گذار استارت‌آپ سلامت‌محور پرکتینو در گفت‌وگو با پیوست گفت: «وب اپلیکیشن پرکتینو در حال حاضر در مرحله MVP (Minimum Viable Product) قرار دارد و اپلیکیشن آن در سه‌ماهه اول سال آینده عرضه خواهد شد.» او همچنین افزود: «فاز اولیه پرکتینو با تمرکز بر افراد بالای ۵۰ سال، بازنشستگان و افراد سالمند فعالیت خود را شروع کرده است و در فازهای بعدی به ترتیب روی افرادی با سنین پایین‌تر و در نهایت با هدف ترویج جامعه سالم وارد حوزه تخصصی ورزش در بین مادران باردار می‌شود.»

به گفته حقیقت، فاز اولیه سرمایه‌گذاری پرکتینو از سوی مرکز نوآوری صبا، صندوق بازنشستگی کشوری و سرمایه شخصی بنیان‌گذاران اجرا شده است و این مجموعه در حال حاضر با تیمی ۱۰ نفره فعالیت می‌کند.

شخصی‌سازی محتواهای ویدئویی تولیدشده

حقیقت تمایز پرکتینو با اپلیکیشن‌های دیگر در این حوزه را تولید محتوای شخصی‌سازی شده دانست و گفت: «بر اساس سابقه فعالیتم در مجموعه‌های ورزشی و اطلاعاتم از مشکلات ورزشی و رژیمی افراد سالمند، به اتفاق هم‌بنیان‌گذار مجموعه مجید روحانی قرار گذاشتیم تا روی تولید محتوای کاربردی و متفاوت تمرکز کنیم و به این صورت فعالیت خود را از رقبا متمایز کنیم.»

پرکتینو در حال حاضر با اختیار داشتن فضایی ۵۰ هزار متری ویدئوهایی ورزشی و شخصی‌سازی‌شده برای کاربران تولید می‌کند. مهم‌ترین ویدئوهای تولیدی در پرکتینو انجام صحیح تمرینات ساده و روتین است و هر کاربر از سوی یک کارشناس تربیت بدنی راهنمایی‌های لازم و شخصی را دریافت می‌کند. علاوه بر اینکه کارشناسان به صورت تمام‌وقت و شبانه‌روزی برای راهنمایی کاربران آماده به خدمت هستند.

پرکتینو همچنین در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود راهنمای استفاده از دستگاه‌های ورزشی سطح شهر را نیز انجام داده‌اند. شهروندان می‌توانند با اسکن QR  کد دستگاه مورد نظر از طریق محتوای ویدئویی با نوع صحیح استفاده از دستگاه و  تمرینات مختص آن دستگاه آشنا شوند.

حقیقت تاکید دارد قطعاً با بهبود شرایط کرونا در کشور به سمت فستیوال و ویژه برنامه‌‌های ورزشی حضوری حرکت خواهند کرد و هدف آنها کمک به بهبود سبک زندگی افراد جامعه است تا در زندگی روزمره روش سالم‌تر و مناسب‌تری را تجربه کنند.

پرکتینو در حال حاضر در مرحله تست اولیه قرار دارد و با حدود ۲۰۰ کاربر فعالیت می‌کند. پرکتینو مدعی است تا پایان ۱۴۰۰ وب اپلیکیشن خود را تجاری می‌کند و در سه‌ماهه اول ۱۴۰۱ در اپ‌استورهای معتبر قابل نصب خواهد بود.

https://pvst.ir/bgt
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو