skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رایتل ۱۰ ساله شد

فروش تجمیعی رایتل در ۶ ماه نخست سال به رشد ۳۱ درصدی رسید

۱ آذر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اپراتور رایتل در تولد ۱۰ سالگی خود اعلام کرد این اپراتور با پوشش ۹۷ درصد بودجه شش ماهه سال ۱۴۰۰، به رشد ۳۱ درصدی در فروش تجمیعی نسبت به دوره ۶ ماهه مشابه سال قبل دست یافت.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور ۳۰ آبان‌ماه ۱۰ ساله شد و پایان اولین دهه از فعالیت این شرکت، زمان مناسبی برای بررسی عملکرد مالی و عملیاتی اپراتور شناخته شده و از جهاتی، شاخص تلفن همراه است.

رایتل با پوشش ۹۷ درصد بودجه شش ماهه سال ۱۴۰۰، به رشد ۳۱ درصدی در فروش تجمیعی نسبت به دوره ۶ ماهه مشابه سال قبل دست یافت. اقدامی اثرگذار که حاصل تلاش و ریل‌گذاری متفاوت مدیرعامل و هیات مدیره آن در سال ۹۹ بود و حالا در انتظار ارائه سود بالاتر از مجموع عملکرد سال ۹۹ و ۱۴۰۰ است.

رویه افزایش مشترکان رایتل از پاییز و زمستان ۹۹ آغاز و تا نیمه سال جاری همچنان ادامه دارد، به طوری که سهم بازار رایتل در سه ماهه نخست سال، سه و هفت دهم درصد و در سه ماهه دوم این رقم به سه و نه دهم درصد تغییر کرد.

همچنین این اپراتور در حوزه تعاملات بازرگانی و تجاری با ارائه طرح‌های متنوع با توجه به نیاز مشترکان در سراسر ایران، علاوه برارتقای رضایتمندی مشتریان، سهم رایتل از درآمدهای این بخش، به ویژه در بازار رقابتی امروز به طور جهشی، افزایش یافت.

اپراتور رایتل در روز ۳۰ آبان سال ۹۰، در مراسمی با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی وقت، مدیرعامل شستا، مدیرعامل شرکت تامین تله‌کام و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به عنوان اولین اپراتور ارائه‌دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه، با نام تجاری «رایتل» رونمایی شد.

اگرچه این اپراتور از سال ۹۰ فعالیت خود را با برند رایتل آغاز کرد؛ اما تاسیس شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سال ۸۶ با هدف فعالیت در حوزه فناوری‌های نوین اطلاعات و ارتباطات بود و در راستای گسترش دامنه فعالیت‌های خود، در سال ۱۳۸۹ موفق به اخذ پروانه اپراتور سوم تلفن همراه کشور از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با انحصار دو ساله جهت ارائه خدمات نسل سوم موبایل شد.

https://pvst.ir/b94

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو