skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تاکید مدیرعامل جدید شستا برعرضه سهام رایتل در فرابورس

میثم قاسمی تحریریه

۱۷ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۶ آذر ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) اعلام کرد سهام رایتل تا پایان سال جاری در فرابورس عرضه خواهد شد.

به گزارش پیوست، علی رستمی که پنجم آبان ماه سال جاری به عنوان مدیرعامل شستا منصوب شده است، گفته است سهام رایتل تا پایان سال جاری در فرابورس عرضه می‌شود. شستا مالک صددرصد سهام رایتل (اپراتور سوم تلفن همراه ایران) است. پیش از این نیز سعید کاردار، معاون امور هلدینگ‌های شستا از ارائه سهام رایتل در فرابورس خبر داده بود و تاکید مدیرعامل جدید شستا بر این موضوع نشان می‌دهد سیاست واگذاری سهام رایتل، در دولت سیزدهم دنبال می‌شود.

آن گونه که سایت رسمی شستا خبر داده، رستمی گفته است: «شرکت رایتل بعد از تجدید ساختار و بهبود وضعیت مالی و شرایط کسب و کار و بعد از چند سال زیان‌دهی در دو سال گذشته به سوددهی رسیده است. و به زودی رایتل در بازار فرابورس ایران پذیرش خواهد شد.»

خبر عرضه سهام رایتل در بازار سهام را اولین بار یاسر رضاخواه مدیرعامل این اپراتور در گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی با پیوست اعلام کرد. هرچند او وعده داد رایتل در سال ۹۹ وارد فرابورس می‌شود که چنین نشد. اکنون مدیرعامل جدید شستا با اشاره به روند رشد شاخص‌های عملکردی رایتل در سه ماهه اول ۱۴۰۰‌ نسبت به سال ۹۹ و همچنین روند افزایش سهم بازار مشترکین این اپراتور گفته است: «با اصلاح ساختار سرمایه، ادغام برخی از شرکت‌ها و سایر اقدامات مشابه مقدمات بورسی شدن رایتل فراهم شده با عقد قرارداد با کارگزارى صبا تأمین، فرآیند بورسى شدن شرکت در حال انجام است.»

دهم آبان ماه، رستمی به همراه معاونان خود از رایتل بازدید کرده و در جریان فعالیت‌های این شرکت قرار گرفته بود.

https://pvst.ir/b92
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو