skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گزارش عملکرد سه ماهه اپراتور سوم نشان می‌دهد

درآمدهای رایتل ۳۸ درصد رشد کرد

۱۲ تیر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رایتل اعلام کرد در ۳ ماهه ابتدایی سال جاری به نسبت بهار سال گذشته ۳۸ درصد افزایش درآمد داشته و در بخش اینترنت همراه نیز، رشد ۴۴ درصدی نسبت به مدت مشابه را ثبت کرده است.

به گزارش روابط عمومی رایتل، سال ۹۸ اولین سال سودآوری اپراتور سوم تلفن همراه ایران بوده است و این سودآوری در سال ۹۹ تداوم داشته که مستندات آن، پس از تایید صورت‏های مالی شرکت توسط سازمان حسابرسی منتشر خواهد شد.

در ادامه این روند رشد، سه ماهه اول ۱۴۰۰ نسبت به سال ۹۹، شرکت خدمات ارتباطی رایتل جهش درآمد و سودآوری داشته است. درآمد خدمات در بهار ۱۴۰۰ نسبت به بهار ۹۹ با افزایش ۳۸ درصدی همراه بوده و این درآمد در بخش اینترنت همراه نیز، رشد ۴۴ درصدی نسبت به مدت مشابه را ثبت کرد.

مصرف اینترنت همراه، با استقبال مشترکین مواجه شده و در مقایسه با سه ماه نخست سال گذشته، افزایش ۵۹ درصدی را نشان می‌دهد.

عملکرد رایتل در شاخص جذب مشترکین جدید نیز حاکی از رشد ۷۱ درصدی نسبت به مدت مشابه است که نتیجه آن، افزایش سهم بازار این اپراتور و اعتماد مشتریان به خدمات رایتل محسوب می‌شود.

این شرکت خدمات ارتباطی در شاخص مشترکین فعال ماهانه و سه ماهه، ۲۳ درصد نسبت به مشترکین فعال مدت مشابه رشد داشته و این در حالی است که مقایسه سه ماهه نخست امسال با مدت مشابه سال ۹۸ در بسیاری از شاخص‌ها از ۱۰۰درصد عبور کرده است.

رشد سهم بازار رایتل با کسب ۵ میلیون‌ مشترک فعال سه ماهه در پایان خرداد ۱۴۰۰، بخش دیگری از دستاوردهای این اپراتور است.

پیش از این و در تابستان سال گذشته یاسر رضاخواه، مدیرعامل رایتل در هفتمین شبانه‌های پیوست اعلام کرده بود این اپراتور برای نخستین بار در دوران فعالیت خود به سوددهی رسیده و به همین دلیل می‌تواند سهام خود را در بازار فرابورس عرضه کند.

https://pvst.ir/aew

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو