skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

پریا نظری عضو تحریریه

دستور وزیر کار: مجوز آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد سه روزه صادر شود

پریا نظری
عضو تحریریه

۱۲ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

وزیر کار در توییتی اعلام کرد صدور مجوز آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد حداکثر طی ۳ روز کاری انجام خواهد شد.حجت الله عبدالملکی در این توییت آورده که در صورت تاخیر در بررسی، سیستم به صورت خودکار پس از روز سوم، مجوز را صادر می‌کند.پیشتر میانگین صدور مجوزها حدود ۸ ماه بوده است.

به گزارش پیوست، همزمان با این خبر وزارت کار، نمایندگان مجلس در این روزها تصویب کردند افراد متقاضی مجوز می‌توانند در درگاه ملی مجوزهای کشور ثبت نام کنند و نهادهای مربوطه موظف هستند حداکثر ظرف سه روز کاری پس از تکمیل ثبت نام، مجوز به‌همراه شناسه یکتای مجوز صادره برای شخص حقیقی یا حقوقی متقاضی را به شکل برخط صادر کنند.

توییت وزیر کار درمورد کاهش صدور مجوز آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد

براساس این طرح همچنین ‌هریک از مراجع صدور مجوز در صورتی که بخواهد مجوزی به فهرست مجوزهای تایید محور اضافه کند، موظف است ادله و مستندات خود را به هیأت مقررات‌زدایی و بهبود محیط کسب‌وکار ارائه کند

هم اکنون مسئولان این اختیار را دارند تا این مواد را اجرایی کنند و مجوز آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای از جمله مجوزهایی است که در درگاه ملی کشور ثبت شده است و افراد صاحب صلاحیت می‌توانند درخواست مجوز دهند. در سال ۹۸ هیات مقررات‌زدایی در مصوبه‌ای، تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور را مکلف کرد تا تمامی مجوزهای خود را روی پایگاه ملی مجوزها ثبت کنند.

None

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو