skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امکان تماشای انیمیشن برای ناشنوایان در دیجیتون فراهم شد

۸ مهر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دیجیتون، پلتفرم صوت و تصویر کودکان، به مناسبت روز جهانی ناشنوایان با همکاری انجمن خانواده ناشنوایان ایران، تعدادی از انیمیشن‌های خود را با زبان اختصاصی ناشنوایان (زبان اشاره) ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی دیجیتون، امروز (۸ مهرماه) روز جهانی ناشنوایان است و به همین مناسبت، دیجیتون، پلتفرم صوتی و تصویری کودکان و نوجوانان، در راستای مسئولیت اجتماعی خود با همکاری انجمن خانواده ناشنوایان ایران اقدام به ارائه تعدادی از انیمیشن‌های خود با زبان اختصاصی ناشنوایان (زبان اشاره) کرده است.

براساس این گزارش، روز جهانی ناشنوایان فرصتی برای یادآوری اهمیت توجه مردم، دولت و بخش خصوصی به افراد ناشنوا و تلاش برای بهبود فرهنگ ارتباط با آنها خواهد بود. کمک به تسهیل استفاده از امکانات عمومی، تحصیل، اشتغال و بسیاری از حقوقی که در دسترس هر شهروند قرار دارد از اقداماتی است که باید برای ناشنوایان به صورت ویژه به آن توجه کرد. کودکان ناشنوا به فراخور نیازهای اولیه و اهمیت رشد، یادگیری و سرگرمی، بیشتر از بزرگسالان به این تسهیلگری نیاز خواهند داشت.

در راستای همین موضوع دیجیتون، اقدام به آماده‌سازی انیمیشن‌های خود با زبان اختصاصی ناشنوایان (زبان اشاره) کرده است. این اقدام با انیمیشن تام و جری محصول ۲۰۲۱ آغاز شده که به عنوان اولین انیمیشن این مجموعه در دسترس کاربران قرار گرفته است. برای تماشای انیمیشن‌ها، کاربران می‌توانند با ارسال عدد ۱۰ به ۲۰۰۰۶۰۰۰ اشتراک رایگان یک هفته‌ای دریافت کنند.

https://pvst.ir/b27

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو