skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

همکاری «دیجیتون» و «بنیاد کودک» برای حمایت از دانش‌آموزان با استعداد کم‌برخوردار

تحریریه پیوست

۲۲ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دیجیتون، پلتفرم صوتی و تصویری کودک و نوجوان، کمپین مسئولیت اجتماعی خود را با همکاری موسسه خیریه بنیاد کودک از ۱۸ تیرماه به مدت یک‌ماه اجرایی می‌کند. این کمپین برای حمایت از «دانش‌آموزان بااستعداد کم‌برخوردار» راه‌اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی دیجیتون، این پلتفرم با ۴ هزار عنوان محصول شامل انیمیشن، قصه، موزیکال، داستان صوتی و محتوای آموزشی در جهت انجام بخشی از وظایف مسئولیت اجتماعی خود همزمان با آغاز تابستان در کمپین «#مهربانی_با_کارتون»، ۵۰ درصد از عواید فروش اشتراک خود را به دانش‌‌آموزان با استعداد کم‌برخوردار بنیادکودک اهدا می‌کند.

بنیادکودک موسسه خیریه مردم‌ نهاد ۲۶ ساله‌ای است که از دانش‌آموزانی که به دلایل مختلف، نان‌آور خانواده را از دست داده‌اند و معضلات اقتصادی مانع تحصیل آنها است،حمایت می‌کند. در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار دانش‌آموز با استعدادِ کم‌برخوردار با حمایت همیاران از خدمات موسسه برخوردار هستند و تاکنون نیز بیش از ۲۰ هزار دانش‌آموز و خانواده‌های آنان مورد حمایت قرار گرفته‌اند.

براساس این گزارش، مشترکان می‌توانند با ورود به لینک در نظر گرفته شده،  اشتراک یک‌ماهه و ۳ ماهه به همراه یک ماه اشتراک رایگان را خریداری کنند و علاوه بر امکان تماشا و دانلود انیمیشن، موزیکال، قصه و کتاب صوتی، نیمی از عواید خریدشان به منظور حمایت از دانش‌آموزان با استعداد کم‌برخوردار در اختیار بنیادکودک قرار خواهد گرفت.

http://pvst.ir/88w

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو