skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

دیجیتون با شیوع کرونا سرویس خود را رایگان کرد

تحریریه پیوست

۲۶ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دیجیتون، پلتفرم صوتی و تصویری کودکان و نوجوانان، در راستای مسئولیت اجتماعی خود از اواسط اسفندماه همزمان با شیوع ویروس کرونا سرویس خود را به صورت رایگان ارائه می‌کند. همچنین این سرویس اعلام کرده که در روزهای اخیر باتوجه به این طرح و همچنین خانه‌نشینی و دورکاری بسیاری  تماشای انیمیشن روی دیجیتون با ۶۳ درصد و تماشای ویدئو در با ۴۱ درصد رشد همراه بوده‌ است.

به گزارش روابط عمومی دیجیتون، این پلتفرم از اواسط اسفندماه همزمان با فراگیرشدن ویروس کرونا در کشور سرویس خود را با شعار «همه با هم برای ایران» رایگان ارائه کرد تا والدین بتوانند با استفاده از این سرویس محیط خانه را برای کودکانی که در منزل هستند، مناسب کنند. این سرویس با ارائه رایگان حداقل ۴ هزار عنوان محصول شامل کارتون، موزیکال، کتاب‌های صوتی و محتوای درسی تلاش می‌کند علاوه بر تامین اوقات فراغت برای کودکان در منزل، هیچ کودکی نیز از تحصیل عقب نماند.
دیجیتون همچنین رفتار کاربران خود در چندین روز گذشته را بررسی کرده که براساس بررسی‌ها، تماشای انیمیشن در این سرویس رشد ۶۳ درصدی داشته است و تعداد مشاهده ویدئو در این سرویس هم با ۴۱ درصد رشد همراه بوده است. تماشای محصولات درسی دیجیتون نیز به میزان ۳ برابر افزایش پیدا یافته است.

براساس بررسی‌های دیجیتون کارتون فروزن ۲، باب اسفنجی، پاندای کنگفوکار، مربی اژدها ، شیرشاه، سریال تایتان‌های جوان به پیش، ترول‌ها، لاکپشت‌های نینجا، بچه رئیس و داستان اسباب بازی ۴ در این مدت پربازیدترین انیمیشن‌ها بوده‌اند.
دیجیتون سرویس تماشای آنلاین انیمیشن با بیش از ۵۰۰ هزار نصب فعال مناسب برای سنین مختلف با ترافیک رایگان است. انیمیشن‌های دارای دوبله اختصاصی، سیستم کنترل والدین، سیستم تنظیم هوشمند کیفیت و دسته‌بندی انیمیشن و کارتون‌ها برای انواع سلیقه‌ها از ویژگی‌های این سرویس است. کاربران به منظور استفاده از سرویس دیجیتون به صورت رایگان می‌توانند کلمه «سلامت» را به شماره ۲۰۰۰۶۰۰۰ ارسال کنند.
.

http://pvst.ir/7my

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو