skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

حمایت شرکت مخابرات از معرفی عیسی زارع‌پور به عنوان وزیر ارتباطات

۲۲ مرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۱ دی ۱۴۰۰

شرکت مخابرات ایران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین اپراتور‌های ارتباطی کشور، از معرفی عیسی زارع‌پور، به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم، حمایت کرد.

به گزارش پیوست، شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه کشور ایران در شرایط سختی از لحاظ درگیری با بیماری کرونا و مسائل اقتصادی قرار دارد، اعلام می‌کند رفع و ارتقای نیازهای ارتباطی ذی‌نفعان این حوزه، می‌تواند زمینه رفع و کاهش بحران‌های پیش ر‌و را فراهم کند.

بر اساس بیانیه‌ای که در سایت شرکت مخابرات ایران منتشر شده، انتخاب کابینه دولت سیزدهم باید برگرفته از افراد کاربلد و متخصص باشد. بر همین اساس سرعت‌بخشی به فرآیند انتخاب کابینه بسیار حیاتی است و می‌تواند در روند تصمیم‌سازی و اجرا، موثر باشد.

شرکت مخابرات در بیانیه خود انتخاب وزیری متخصص و کارآمد در راس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را حائز اهمیت دانست و در مورد او اینگونه نوشت: «وزیر آینده با استفاده از دانش فنی، مدیریت کارآمد و بازبینی در مقررات و مصوبات ناکارآمد سال‌های گذشته، می‌تواند بازار ICT کشور را رونق بخشد.»

طبق این بیانیه مدیران تنها اپراتور مسلط ارتباطات ثابت کشور امیدوارند با انتخاب زارع‌پور از سوی مجلس شورای اسلامی، دریچه روشنی در تسهیل ارتباطات کشور فراهم شود و توسعه ارتباطی به معنای حقیقی کلمه، از تبلیغات سیاسی عبور کرده و هرچه بیشتر به کسب‌وکارهای مردم راه پیدا کند.

عیسی زارع‌پور ۴۱ ساله است و لیسانس مهندسی نرم‌افزار، فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر و دکترای علوم کامپیوتر دارد. در رزومه کاری عیسی زارع‌پور، می‌توان به بنیان‌گذاری و ریاست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (در سال‌های ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۰)، مشاور چندین وزیر در دولت‌های نهم و دهم از جمله وزیر ارتباطات و وزیر بهداشت (در حوزه آی‌تی)، معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، مجری طرح شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی، عضو کمیسیون ملی یونسکو، نماینده وزارت ارشاد و عضو کمیسیون فناوری دولت در دولت دهم اشاره کرد.

https://pvst.ir/aph

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو