skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار شد

انتخاب و پیشنهاد سه نامزد ریاست سازمان نصر کشور به رئیس‌ جمهوری بدون حضور نماینده تهران

تحریریه پیوست

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نظام‌الدین خوارزمی از استان فارس، حسن هاشمی از استان خراسان رضوی و فرشید بخشی نژاد از استان گیلان را به عنوان کاندیداهای پیشنهادی برای دریافت حکم ریاست سازمان به رئیس‌ جمهوری انتخاب کرد.

حسن هاشمی، رئیس‌ سازمان نظام صنفی خراسان رضوی به پیوست گفت: «در انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور که امروز برای معرفی ۳ نفر کاندیدای ریاست برگزار شد. نظام‌الدین خوارزمی از استان فارس با ۱۸ رای و حسن هاشمی از استان خراسان رضوی با ۱۸ رای و فرشید بخشی‌نژاد از گیلان با ۱۰ رای برای انتخاب و دریافت حکم ریاست سازمان و شورای مرکزی نظام صنفی رایانه‌ایی کشور به رییس جمهوری انتخاب  شدند که طبق قانون، رئیس‌‌جمهوری از میان این سه گزینه، یک نفر را انتخاب و در آینده نزدیک حکم ریاست را صادر خواهند کرد.»

آنطور که حسن هاشمی می‌گوید در انتخابات امروز که به دلیل کرونا هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضور برگزار شده است، آزاد معروفی که به عنوان یکی از کاندیداها برای معرفی به رئیس جمهوری اعلام آمادگی کرده بود به همراه دیگر اعضا سازمان نظام صنفی استان تهران در این انتخابات حضور نداشتند و در نهایت آزاد معروفی ۴ رای بدست آورد.

همچنین امروز ترکیب هیات رئیسه شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نیز مشخص شد. بر این اساس، حسن هاشمی به عنوان نایب رئیس اول شورای مرکزی و بردیا بهنیا از مازندران به عنوان نایب رئیس دوم شورای مرکزی انتخاب شده اند. از سوی دیگر هم عبدالوحید واحدی از استان هرمزگان به عنوان خزانه دار انتخاب شده است.

به باور هاشمی که راهبری گروه اتحاد آباد را در انتخابات برای کسب ریاست نظام صنفی کشور بر عهده داشت، این اولین بار در انتخابات سازمان نصر کشور است که شاهد تنوع کاندیداها از استان‌های مختلف در صنف چند هزار نفری برای ریاست سازمان هستیم.

 

https://pvst.ir/a0h

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو