skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امکانات سامانه صنوف برای کسب‌ وکارهای اینترنتی فراهم شد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سامانه جشنواره مجازی صنوف (e-sonoof.ir) که با هدف توسعه تجارت الکترونیکی راه‌اندازی شده، امکاناتی را برای بهره‌‌برداری کسب‌ و‌کارهای اینترنتی به ویژه فروشگاه‌های اینترنتی دارای سکوی فروش (پلتفرم‌ها) فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، این امکان جدید توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با همکاری دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان‌‌های صنفی کشور راه ‌اندازی شده است.

فروشگاه‌‌های اینترنتی دارای سکوی فروش (پلتفرم‌ها) پس از ثبت ‌نام در سامانه و احراز شرایط ،شامل دارا بودن سکوی فروش اینترنتی، ایجاد صفحه ویژه (Landing)، اقدام نسبت به رتبه ‌بندی کسب ‌وکار خود و نمایش بنرهای مناسبتی جشنواره در صفحه اول فروشگاه به امکاناتی دسترسی پیدا خواهند کرد.

این امکانات شامل معرفی خود در بخش فروشگاه‌های اینترنتی سامانه، قرار گرفتن در صفحه‌ها و ردیف‌های بالاتر سامانه براساس سطح خدمات ارائه ‌شده به واحدهای صنفی سنتی، پیشنهاد به واحدهای صفنی در کارتابل اختصاصی آنها بسته به خدمات ویژه ارائه ‌شده به واحدهای صنفی، امکان ارسال پیامک معرفی با متن دلخواه به مجموعه‌ای از واحدهای صنفی انتخابی بر اساس اطلاعات رسته فعالیت، استان، شهرستان، نام واحد و یا بخشی از نشانی در قالب پیامک خدماتی با سرشماره e-sonoof است.

طبق مصوبه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، سازمان صداوسیما و همچنین شهرداری‌های سراسر کشور (مخصوصا کلانشهرها و به ویژه شهر تهران) موظف به اطلاع‌رسانی عمومی و پخش و نصب تبلیغات سامانه جشنواره مجازی صنوف (e-sonoof.ir) هستند که در آینده نزدیک اقدامات لازم به همین منظور انجام خواهد شد.

http://pvst.ir/9vx

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو