skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

جشنواره فروش بهاره مجازی برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۲۲ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از اصناف مختلف کشور برای شرکت در برگزاری جشنواره بهاره مجازی دعوت به همکاری کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، این جشنواره همانند سال‌های گذشته که به صورت عرضه مستقیم کالا در شهرهای مختلف کشور و چند نقطه در تهران برگزار می‌شد، امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور به صورت مجازی از تاریخ ۲۳ تا ۲۹ اسفندماه برگزار می‌شود.

طبق توافقات صورت گرفته میان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، کسب وکارهایی که در این جشنواره مشارکت کنند از اینترنت رایگان برخوردار خواهند شد. در جشنواره بهاره ۹۹ با استفاده از ظرفیت فروشگاه‌‏های اینترنتی موجود (از جمله بازارگاه‏‌ها ) این امکان برای اصنافی که دارای فروشگاه اینترنتی نیستند نیز فراهم شده تا بتوانند کالاهای خود را به شکل مستقیم یا غیر مستقیم به مصرف‏‌کنندگان عرضه کنند. طبق هماهنگی‌های انجام شده کسب‌وکارهای سنتی می‌توانند با یک یا چند کسب‌وکار الکترونیکی که در جشنواره شرکت کرده‌اند، برای ارائه کالا مذاکره کنند و کالاهای خود را از طریق آنان ارائه کنند.

در این طرح تمامی صنوف می‏توانند لیست کالاهای مورد ارائه خود را در وب‌سایت بازارگاه‌‏ها و فروشگاه‌‏های اینترنتی شرکت‌کننده در این طرح معرفی کنند. برخی از این بازارگاه‏‌ها و فروشگاه‌‏های اینترنتی امکان فروش مستقیم را برای این صنوف ارائه می‏‌کنند، به طوری‌که خریداران می‌توانند مستقیما با صنف ارائه کننده کالا تماس بگیرند و بدون واسطه کالای مورد نیاز خود را از وی خریداری کنند. در این حالت، بازارگاه یا فروشگاه اینترنتی صرفا بستر ارائه کالا و خدمت را به صنوف ارائه می‌کند. همچنین امکان فروش غیر مستقیم نیز برای صنوف مختلف از طریق بازارگاه یا فروشگاه اینترنتی مشارکت کننده در طرح وجود دارد. در این حالت، کالای ارائه شده توسط صنف، در بستر بازارگاه یا فروشگاه اینترنتی ارائه شده و به واسطه آن به فروش خواهد رسید.

هم‌اکنون بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ فروشگاه اینترنتی در این جشنواره حضور یافته‌اند، و اصناف و مردم می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این جشنواره اقدام به عرضه و فروش محصولات خود کنند.

http://pvst.ir/7m6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو