skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جشنواره مجازی رمضان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود

۲۹ فروردین ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با همکاری دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور، جشنواره مجازی رمضان ۱۴۰۰ را از طریق سامانه جشنواره مجازی صنوف (e-sonoof.ir) برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با توجه به مشکلات و محدودیت‌‌های ناشی از بیماری کرونا و برای اجرای مصوبه‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و پیرو برگزاری جشنواره مجازی نوروز ۱۴۰۰،  مرکز توسعه تجارت الکترونیکی بار دیگر در انجام تکالیف ذاتی و قانونی خود مبنی بر توسعه کاربردهای تجارت الکترونیکی، با همکاری دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور، اقدام به برگزاری جشنواره مجازی رمضان می‌کند. این جشنواره با هدف تسریع و تسهیل در اتصال واحدهای صنفی سنتی به فروشگاه‌های اینترنتی دارای سکوی فروش از طریق سامانه مجازی صنوف (e-sonoof.ir) برگزار می‌شود.

در این سامانه، ضمن نمایش و معرفی فروشگاه‌های اینترنتی عضو برای واحدهای صنفی و عموم مردم، امکان انتخاب و اتصال واحدهای صنفی مشارکت ‌کننده به فروشگاه‌های اینترنتی مذکور وجود دارد. همچنین امکان جستجو و انتخاب گروهی واحدهای صنفی دارای پروانه کسب معتبر بر اساس نام واحد، رسته فعالیت، استان، شهرستان یا بخشی از نشانی وجود داشته و فروشگاه‌های اینترنتی می‌‌توانند متن پیامک معرفی مورد نظر خود را پس از تأیید کارشناسان سامانه، از طریق پنل پیامکی سامانه به واحدهای صنفی مورد نظر ارسال کنند.

البته فروشگاه‌های اینترنتی برای شرکت در جشنواره باید شرایطی داشته باشند. فروشگاه‌های اینترنتی باید مقررات عمومی از جمله قانون تجارت الکترونیکی، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌‌های مربوط و همچنین شیوه‌نامه‌های بهداشتی مرتبط با بسته ‌بندی و ارسال سفارش‌ها را رعایت کنند.

آنها همچنین باید دارای سکوی فروش اینترنتی با امکان معرفی یا عرضه کالا/ خدمت توسط واحدهای صنفی شامل هر یک از انواع سکوهای درج آگهی، غرفه ‌سازی یا فروشگاه‌‌سازی باشند.

این فروشگاه‌ها باید صفحه ویژه (Landing) برای واحدهای صنفی معرفی‌ شده از جشنواره مجازی ایجاد کنند و بنرهای مناسبتی جشنواره در صفحه اول فروشگاه (از جمله بنر جشنواره رمضان ۱۴۰۰) را نمایش دهند.

فروشگاه‌های اینترنتی همچنین باید تخفیف حداقل ۲۰ درصدی در کمیسیون فروش اینترنتی برای واحدهای صنفی معرفی‌ شده از جشنواره مجازی در نظر بگیرند.

آنچه فروشگاه‌های اینترنتی باید توجه کنند این است که نوع سکو و خدمات قابل ارائه به واحدهای صنفی و نشانی صفحه ویژه هنگام ثبت ‌نام در سامانه جشنواره تعیین و توسط کارشناسان سامانه بررسی خواهد شد.

ثبت ‌نام و ورود فروشگاه‌‌های اینترنتی به سامانه با نام کاربری و رمز عبور سامانه نماد اعتماد الکترونیکی امکان‌پذیر بوده و اولین ورود به همراه تکمیل اطلاعات مورد نیاز در کارپوشه، به منزله ثبت‌ نام خواهد بود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر، پشتیبانی سامانه اینماد آماده پاسخگویی است.

http://pvst.ir/9vh

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو