skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پنجمین دوره جایزه بازی‌های جدی برگزار می‌شود

۲۲ فروردین ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پنجمین دوره رویداد جایزه بازی‌های جدی۱۴۰۰ (SeGaP2021) پاییز سال جاری به میزبانی دانشکده برق و مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، جایزه بازی‌های جدی ۱۴۰۰، طبق روال چهار دوره گذشته در سه بخش اصلی جشنواره، هکاتون و سمپوزیوم برگزار می‌شود و همچنان علاوه بر بازی‌های دیجیتال، حامی سایر سرگرمی­‌های جدی همچون بازی‌های رومیزی یا شبیه ­سازها نیز خواهد بود.

یکی از نکات مهم این رویداد در سال۱۴۰۰، تغییر زمان برگزاری آن است. با توجه به پایان سال میلادی و تداخل آن با تاریخ برگزاری رویداد در دی‌ماه و همچنین مشکل در برقراری ارتباط و مشارکت سخنران‌های خارجی، دبیرخانه جایزه بازی‌های جدی تصمیم دارد برخلاف دو دوره گذشته و با تداوم سنت برگزاری DGRC، سیگپ 2021 را در هفته اول آذرماه برگزار کند.  صاحبان اثر برای شرکت در این رویداد می‌توانند بازی خود را (نسخه جدید یک بازی یا نسخه به‌روزرسانی شده بازی در دوره‌های قبل جشنواره)  برای دبیرخانه جایزه ارسال کنند.

بخش هکاتون بازی‌های جدی ۱۴۰۰ نیز همچون سال گذشته شاهد رقابت سه‌روزه در سه شهر تهران، تبریز و اصفهان خواهد بود و موضوع هکاتون و نهاد حامی آن به زودی اعلام می‌شود.

در بخش سمپوزیوم بین‌المللی بازی‌های جدی۱۴۰۰،  امسال نیز پذیرای مقالات تخصصی انگلیسی است و مقاله‌های پذیرفته شده بعد از دریافت مجوز همچون دوره‌های گذشته، برای نمایه‌سازی به پایگاه استنادی IEEE Xplore  ارسال خواهند شد. همچنین با توجه به اهمیت موضوع روش تحقیق و تجاری‌سازی بازی‌های جدی، این موضوع از اولویت‌های دبیرخانه برای دریافت مقاله‌ها بوده و جایزه ویژه‌ای برای این موضوع در نظر خواهد گرفت.  آنطور که در این گزارش آمده، در صورت تداوم شرایط کرونا در کشور همچون سال گذشته برگزاری این رویداد به‌صورت آنلاین خواهد بود. تاریخ دقیق ارسال آثار، ثبت نام، برگزاری و لینک‌های ثبت‌نام در هریک از سه بخش رویداد در آینده اعلام خواهد شد.

http://pvst.ir/9u2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو