skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

ایرانسل هزینه بسته‌های اینترنت ثابت خود را افزایش داد

تحریریه پیوست

۱۶ فروردین ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ایرانسل بسته‌های اینترنت ثابت خود را تغییر داد که عمدتا با افزایش قیمت همراه بوده است. این تغییر بسته‌ها در شرایطی اتفاق افتاده است که اپراتورهای اینترنتی بارها نسبت به ثابت ماندن تعرفه‌ها اعتراض کرده و آن را عامل توسعه نیافتن شبکه ثابت کشور عنوان کرده‌اند.

به گزارش پیوست، کاربران اینترنت در روزهای گذشته با تغییر بسته‌های اینترنت ثابت بی‌سیم (TD-LTE) ایرانسل روبرو شده‌اند. این تغییر در تمام بسته‌های این اپراتور دیده می‌شود. ایرانسل به همراه مبین‌نت، مجوز سراسری ارائه اینترنت ثابت بی‌سیم در کشور را دارند.

به نظر می‌رسد افزایش ۱۵ درصدی قیمت بسته‌های ایرانسل در تمام بسته‌های اینترنت ثابت این اپراتور اعمال شده است. این اپراتور در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرده است: «ایرانسل در پایان اسفند ماه ۱۳۹۹، بسته‌های تشویقی اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) جدیدی را به مشترکان این خدمت ارائه کرده است. این تغییر، با بررسی الگوی مصرف مشترکان و با هدف حفظ و ارتقای کیفیت این خدمت، انجام شده است. بسته‌های تشویقی اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) ایرانسل، با هدف ارائۀ امکان مدیریت هزینه مصرف دیتا به مشترکان، با قیمت مقرون به صرفه، به صورت دوره‌ای در اختیار مشترکان ایرانسل قرار می‌گیرد و پس از گذشت بازه‌های زمانی، بازنگری می‌شود و پیش از اعمال نهایی، به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) پیشنهاد می‌شود.»

براساس این اطلاعیه، تغییر قیمت‌ها به اطلاع رگولاتوری رسیده است. مبین‌نت در سال جاری هنوز تغییری در بسته‌های اینترنتی خود ایجاد نکرده است.

در تابستان سال گذشته ایرانسل و همراه اول بسته‌های اینترنت خود را تغییر دادند و برخی از آنها را در درگاه‌های مختلف خرید بسته حذف کردند که این موضوع با واکنش شدید دولت روبرو شد و در نهایت به حالت قبل بازگشت.

مقایسه قیمت بسته‌های اینترنت ایرانسل و مبین‌نت که دو اپراتور سراسری TD-LTE هستند، نشان می‌دهد بسته‌‌های ایرانسل علی‌رغم افزایش قیمت، همچنان از رقیبش ارزان‌تر است.

قیمت بسته‌های اینترنت ثابت ایرانسل (ستون‌های زرد) و مبین‌نت (ستون‌های سبز)
http://pvst.ir/9t0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو