skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جذب تیم‌های استارت‌آپی در مرکز نوآوری «نیتک» آغاز شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک پارک با انتشار فراخوانی از تیم‌ها و استارت‌آپ‌های تولید محتوا برای استقرار در این پارک و استفاده از ظرفیت‌های مرکز نوآوری دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی «مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک پارک»، این مرکز با ایجاد زیرساخت‌های لازم برای تولید محتوا شامل  استودیوهای دوبله، پادکست، موسیقی در حوزه صدا، آزمایشگاه تولید محتوا، فضای کار اشتراکی واستودیوهای تصویری شامل استودیو تلویزیونی، کروماکی، استاپ موشن و تولیدهای مجازی به دنبال جذب تیم‌ها و ایده‌های جذاب در حوزه تولید محتوای دیجیتال و کسب‌وکارهای مربوط به آن است.
اصلی‌ترین موضوعات مورد حمایت این پارک تولید محتوا، تولید محتوای دیجیتال مانند بازی‌سازی، انیمیشن، ویدئو، موشن‌گرافیک، دوبله و پادکست، واقعیت مجازی و افزوده و آموزش و پژوهش در حوزه محتوای دیجیتال اعم از خدمات آموزشی، تولیدهای آموزشی، نشریات پژوهشی، تحقیق و توسعه، داده‌کاوی و غیره است.
همچنین متقاضیان در صورت ورود به نیتک، از خدمات دیگر این مرکز نوآوری مانند سرمایه‌گذاری، فضای کار اشتراکی و آموزش و مشاوره نیز بهره‌مند می‌شوند.
تیم‌های استارتاپی، صاحبان ایده، کسب‌وکارها می‌توانند تا ۲۷ اسفند ماه ۹۹ از طریق بخش پذیرش سایت مرکز به نشانی www.nitechpark.com برای حضور در مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک اقدام کنند. بنابر اعلام این مرکز، پس از تکمیل فرم، ارزیابی اولیه در مورد تیم و ایده متقاضیان انجام گرفته و برای برگزاری جلسه اولیه با آنها تماس گرفته می‌شود.

http://pvst.ir/9oi

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو